Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A re:zero című animében hova...

DarkStarkiller kérdése:

A re:zero című animében hova tűnt Rem a 21. és 22. rész között?

Figyelt kérdés
Igazából nem pontos a kérdés csak ott nem tudom jobban kifejteni. Tudom hogy -SPOILER- Gluttony a köddel eltörölte Rem emlékét mindenkiből kivéve Subarut állítólag, de a 21 részben ugye a bálnát legyőzik és Rem meg Subaru beszélgetnek a rész legvégén. A 22.-től viszont már sehol sincsen Rem, mégcsak meg se említik (mivel az emlékek eltűntek róla) de mikor történt meg akkor pontosan ez ha a bálna halála után még nem került kómába Rem?

2017. ápr. 28. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Elbúcsúztak, mert Rem megsérült Subaru-nak pedig még van némi elintézni valója. Az animében itt tartunk, az, hogy kómába lenne Rem csak egy Spoiler a light novel-ből (szerencséd, hogy már én is belefutottam).
2017. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, de ez azt még mindig nem magyarázza meg hogy a light novel interlude 1 fejezetében már mindenki elfelejtette Remet a 2.-ban viszont még semmi baja Rem-nek, és ugye csak akkor felejtenék el az áldozatot ha ő kómába kerül nem?
2017. ápr. 29. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!