Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » NARUTO! Mi hogy, hogyan?

NARUTO! Mi hogy, hogyan?

Figyelt kérdés
Valaki mondja már meg, hogy milyen filmeket kell megnézni meg különkiadásokat a Naruto SHipuden előtt, megnéztem az alap Naruto-t azt a 220 részeset, de most elkezdtem a Shipudent és kicsit gyanús az eleje, valószínűleg kell lennie valaminek a kettő között, ha valaki leírná az összesnek a sorrendjét azt nagyon megköszönném.

2017. máj. 2. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod. A Moviek és OVA-k általában fillerek, tehát töltelékrészek, amik valójában nem kapcsolódnak a fő történetszálhoz, hanem az anime stúdió csinálja, hogy addig is legyen bevétel.


A Narutoban is, mint sok már animében van egy úgymondd "timeskip" tehát az évadok között akár évek is eltelhetnek. az évad végén befejeződik egy szál és a következő évad úgy kezdődik, hogy egy bizonyos idő után veszi fel a fonalat. A Naruto esetében tehát van az, hogy elmegy a faluból, és onnan veszi fel a fonalat, hogy évek után visszatér a faluba.


Tehát nem kell nézned semmit. Folytasd a Shippuudent, mert a timeskipnél ilyen a történetvezetés. Ne aggódj, flashbackekben betekintést fogsz kapni a kettő közötti időszakokról is.

2017. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben csak furcsálottam, hogy egyből a közepébe pottyantam, mert a Naruto részén valami különkiadást reklámoztak ahogy visszatér a faluba és arra azért kíváncsi lettem volna, hogy ki hogy reagál meg ilyenek :D de köszönöm a gyors és érthető választ :)
2017. máj. 2. 13:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh és azt nem tudod véletlen, hogy nincs-e fent valahol HDban felírattal az összes rész?? :o
2017. máj. 2. 13:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Nah megnéztem első 2 részt, már mindent értek :).
2017. máj. 2. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Fú de kedves vagy most, ahhoz képest hogy tegnap még szétoltottál hogy te mekkora csajozógépvagy, erre kiderül hogy szintén egy otaku írta ezt. Gratulálok :DDD De hátha kedvet kapsz a Shipuhoz :D https://www.youtube.com/watch?v=npFAmRqHpQc
2017. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok otaku csak nezek animet, esnem tudom hogy fugg ossze a csajozas az animekkel, attol meg mert szeretem az animetegyertelmuen ugyanannyi eselyem van, amugy nem tudpm ko vagy, mindenkit lecseszek aki feleslegesen kerdez valamit dekoszi alinket, nagyra ertekelem.
2017. máj. 2. 21:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh ez csak egy op :D amugy tudom ki enekli , eleg sokszor raakadtam mar opkat keresni de azert koszi.

Amugy most a sima naruto 4. Es a shippuuden 1. Opja tetszik, de ez is eleg jo.

2017. máj. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!