Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most lett feliratos a bleach...

Most lett feliratos a bleach de rossz lett a grafika meg olyan eröltetetlett ez igy fog maradni vagy javulni fog?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 16:22
 1/2 anonim válasza:

Gondolom a 168.résznél jársz.Sajnos nincs magyar szinkron ,ami nekem is bejön a Bleach -nél,de ez van ,nem lehet mit tenni.Egyébként nyugi hamar meg fogod szokni a japánt és rájössz,hogy nem is olyan rossz. Ajánlok egy csatornát ,ahol eléggé jó minőségben vannak fennt a részek.

[link]

És igen javulni fog és most jönnek az izgalmak ès a fordulatok a történetben.:)

2017. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Japánhoz már hozzá szoktam mert általában ugy szoktam nézni az animéket és már egy részét meg is értem olvasásnélkül csak tényleg az animációval van bajom meg hogy néhány jelenet anyira erőltetett amennyire az előtt nem volt és köszi a választ
2017. máj. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!