Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valakiiii? Ilyen animét tud?

Kana-chan kérdése:

Valakiiii? Ilyen animét tud?

Figyelt kérdés

valaki tudna nekem küldeni egy listát az összes romantikus akció dús esetleg fantasy animéről amit eddig látott?? épp kifogytam az animékből !! előre is köszi a válaszokat


Ui: 14 éves lány vagyok de megnézek bármilyet (akár ecchi, fiúknak szóló, akár horror is lehet !)



2017. máj. 14. 19:20
 1/9 anonim válasza:
74%

Hat nem biztos,hogy mindegyik megfelel,de nekem ezek a kedvenceim!:)

-hiiro no kakera

-amnesia

-noragami

-btooom!

-code breaker

-kaichou wa maid sama

-strike the blood

-inuyasha

-inu x boku ss

-kamisama hajimemashita

-death note

-diabolik lovers

-code geass

-elfen lied

-angel beats

-clannad

- tonari no kaibutsu-kun

Most ennyi jutott eszembe,remelem segitettem :)

2017. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !!! Ha vannak még nyugottan küldjetek :D !!!!
2017. máj. 14. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Hidan no aria

Shinmai Maou no Testament

Nejimaki seirei senki

rakudai kishi no cavalry

Sousei no onmyouji

Re: zero

madan no ou to vanadis

hundred

charlotte

Igaz ezek inkább akcióra épült de romantikus művek

2017. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiús (shounen), de van benne romantika is, akció scifi:

Accel World (24 részes)


(Az Elfen Lied korhatáros.... minimum 16+. Elég brutál pszichorhriller... A második résztől lélektani is.)

2017. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, elsősorban romantika+akció, amit keresel? Vagy tényleg mindegy, csak írjunk olyat, amire legalább az egyik műfaj passzol?


Szerintem nézd meg a Dusk Maiden of Amnesia-t, ha a fantasy is belefér. Én nem szeretem a fantasy-t, de ez inkább horror vígjáték szerűség, és némileg romantikus is, én szeretem annak ellenére, hogy

nem vagyok fantasy-fan.

2017. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, meg mostanság a "K" című animét is szoktam ajánlani. Aranyos, akciódús egyszerre. Scifi jellegű, egy srác gyilkosságba keveredik, és szupererővel bíró srácok veszik üldözőbe. Gyönyörű grafika.


A főszereplő srác talpraesett, és amolyan bohém figura, 18 körüli gimis (vagy egyetemista, már nem tudom).

Egy cicalány segíti ki a bajból, aki kicsit gyermeki, de szupererővel bír ő is. A főszereplő fiú inkább csak teleportálni tudja önmagát, kissé kiszolgáltatott a támadóinak, de a cicalány védelmezi, utóbbi aranyos teremtés. :)


Kissé groteszk humora van: a fő támadójával kénytelen együtt dolgozni, mert az a támadója erkölcsös, középkori szamuráj erkölcsöket vall, és csak akkor gyilkol, ha bebizonyosodik a célszemély bűnössége. Erről szó la 12 részes sori. Tehát a főhősünknek bizonyítania kell ártatlanságát. Közben a cicalány védi a fiút, na meg gyermeki örömmel veti bele magát mindenbe, szereti a pocakját, imádd játszani (pl a takarító robottal), és nagyon bújós természetű, bátyuskájaként kezeli a fiút.


Akciódús és cuki sori egyszerre. :)

Na meg vicces. :) A fő támadó egy modern kori szamuráj, aki mindenhová kíséri a fiút, még a suliba is. Anakronisztikus poénokban is bővelkedik, pl beül szamurájkarddal a suliba, a tanár meg mélán érdeklődik, "hát ez meg mit keres itt", a válasz csak annyi: "ő, hát mondhatni diák", persze idézgeti a királyát, meg a bushido erkölcsöt, fennkölten: "és látád, minő bűnt elkövetél, melyet meglakolsz vala, ha nem bizonyítod sz ártatlanságod, gaz bitang" - kb ez a stílus megy a szendvics automata előtt, a kártyás beléptetőnél, valamint az iskolai előadáson. A cicalány meg szépítkezik órán stb, szóval kicsit őrült, aranyos anime. :)

2017. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tasogare Otome x Amnesia !!!!!
2017. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Az előző előttiben említettem, csak épp az angol címével. :)

"Dusk Maiden of Amnesia"

2017. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !! És igen elsősorban a romantika + akció érdekel, de tényleg megnézek bármit:D
2017. máj. 28. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!