Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az attack on titan 2. évada...

MuSky kérdése:

Az attack on titan 2. évada vajon meddig fog eljutni a történetben?

Figyelt kérdés

(spoiler)


talán a fal visszafoglalása még pont benne lesz az éved végén?


gondolom Historia és Eren apjának története csak a 3. évadra marad, mint ahogy a puccs is


csak azt nem értem, hogy lehet az openingben a beast titan amint dínókal és különböző állatokkal fut együtt miközben ilyen még a mangában sem történt, sőt semmi utalás ilyesmire talán csak az animében kapja meg ezt a plusz erőt és majd állatokat használ a falnál nem sima titánokat?



2017. máj. 15. 18:57
 1/5 Kosbor24 ***** válasza:

Valószínűleg az 50. fejezettel fog befejeződni. Historia minden bizonnyal elviszi a harmadik, Grisha meg a negyedik évadot, bár mindez attól függ, hogy 12 vagy 25 részesek lesznek. Sajnos azonban amondó vagyok, hogy egyáltalán nem lesz negyedik évad, a manga jelentősebb része animálatlan marad és vagy teljesen félbe lesz vágva, vagy találnak az animének valami rövidebb lezárást.

Szerintem ember nincs a világon, aki az openingben szereplő dínókat értené. A többi állat még hagyján, de hogy az a T-rex honnan tévedt oda.. elég wtf

2017. máj. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kosbor24 ***** válasza:
Btw kimaradt a lényeg, történet szempontjából kábé még annyi van hátra, hogy (SPOILER) Erent és Ymirt elviszi Berthold meg Reiner, a többiek utánuk mennek, addig ők ott elcsevegnek, majd megérkeznek a felderítők. Visszaszerzik Erent, közben kiderül, hogy ő a koordinátor, Ymir viszont elárulja az emberiséget és elmegy a két fiúval. Ez még ideálisan kijön fejezetszámra is
2017. máj. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"hogy lehet az openingben a beast titan amint dínókal és különböző állatokkal fut együtt miközben ilyen még a mangában sem történt, sőt semmi utalás ilyesmire"

Szerintem ez egy szimbolikus utalás az evolúcióra. Merthogy elvileg a titánok (mármint az értelmesek) lennének az ember egy fejlettebb formája, vagyis egy evolúciós lépés.

2017. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az biztos, hogy 12 részes lesz a 2. évad az imdb szerint és igen tényleg reális az, hogy csak Eren visszaszerzéséig tart majd a 2. évad


hmm az, hogy csak szimbolikus utalás végül is lehet de nehéz elhinni, kissé bátor lépésnek tűnik

2017. máj. 16. 21:58
 5/5 Kosbor24 ***** válasza:

Úgy értettem, hogy a következő évadok hosszúság lesz kérdéses és attól fog függni az is, meddig jutnak el a mangában. Erről tudom, hogy 12 részes lesz.


Inkább legyen bátor szimbolizmus, minthogy most tényleg megjelenjen egy horda állat, amiknek egy része ráadásul már kihalt.

2017. máj. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!