Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Véleményekre lennék kiváncsi....

Véleményekre lennék kiváncsi. Irnátok párat?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje belekezdtem az AMV készitésbe.Arra lennék kiváncsi,hogy igy kivülállóknak,akik csak a végeredményt látják tetszik-e.Mert elég sok munka van egy-egy AMV-ben és lehet emiatt gondolom,hogy a "sok munkának" muszály jónak lennie.Mert én azt gondolom,hogy elég jók.Szóval szeretném,ha TI mondanátok el a véleményeteket,hogy tisztában legyek a dolgokkal.Ha tudnátok mit kellene jobban csinálni azt is leirhatnátok.


Csatorám : https://www.youtube.com/channel/UCzjvb2u8zEngpJ4AvPHweHg/vid..



2017. máj. 17. 08:48
 1/4 anonim válasza:
Néztem párat és szerintem jók.Persze nem a legprofibb (amikor még pluszba animálnak az AMVhez ) Bár én nem vagyok valami kritikus egyéniség, de nekem tetszettek.
2017. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohhh :) ennek Orulok.Koszi~
2017. máj. 17. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettőt néztem meg a videókból :) alapjáraton nem rosszak, de sokszor úgy éreztem, hogy a zene csak úgy rá van dobva a videóra és nem hangolódnak össze egyáltalán, tehát az időzítésen javítgatni kell :) sok sikert ^^
2017. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jók,és komolyan mondom,néhány számot úgy megszerettem belőlük ...:D

Engem csak az opening beli részek zavarnak,de általában minden ilyesminél így van,szóval ezen szerintem nem kell változtatni

2017. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!