Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen a mostani animeszezon?

Milyen a mostani animeszezon?

Figyelt kérdés
Kinek mi nyerte el a tetszését? Miben csalódott esetleg?

2017. jún. 1. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Elég gyenge. Nekem csak a Yuri on ice tetszett.
2017. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Yuri on Ice az előző szezonban volt...


Nekem most tetszik:

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul

Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte ...



Egyenlőre nézem:

Shingeki no Kyojin

Boku no Hero Academia

Alice to Zouroku

2017. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Yuri on Ice nem is mostani szezonos...


Szerintem egész jó ez a szezon, csak egyet dobtam (Clockwork Planet), a többi mind hozta, amit vártam tőle, illetve pár tervezettem is van még.

Amiket nézek:

Alice to Zouroku - mintha a Mahou Shoujo Madoka Magicát ötvözték volna az Elfen Lieddel vagy a Gokukoku no Bryndhildr-el, és beleraktak volna még egy jó nagyapa-karaktert. Semmit se vártam ettől a sorozattól, nem is tudom, miért kezdtem el, de nekem nagyon bejött. Az első része 45 perces volt, de úgy elrepült, mintha egy 23 perces epizódot néztem volna.

Boku no Hero Academia 2. évad - nekem az első évad is nagyon tetszett, szerintem a 2. simán hozza is a színvonalát, sőt... Ebben az évadban jobban rámentek a karakterekre, aminek nagyon örülök.

Busou Shoujo Machiavellianism - sablonos, önmagát ismétli, de van egy elég szimpatikusnak mondható főhősünk, és mellette az egyik lány is nagyon aranyos. El lehet rajta szórakozni, de a világot nem fogja megváltani.

Fukumenkei Noise - szerelmi sokszöges tinidráma egy kis zenével felturbózva. De mégis van benne valami, ami megfogott. Talán az, hogy a karakterek románca mintha haladna is valamerre, bár a legutóbbi rész elég nagy cliffhangerrel ért véget, ami biztosan egy hatalmas ugrást fog elődiézni a karakterek között, csak az a kérdés, előre vagy hátra.

Granblue Fantasy - ha csalódtál a játékadaptációkban, de nem akarod feladni a reményt, vagy egyszerűen csak egy érdekes fantasy animére vágysz, nagyon ajánlom. Ahhoz képest, hogy játékadaptáció, a karakterek és a világ egyaránt érdekes, és úgy néz ki, halad is valamerre a történet. Nem akartam belekezdeni, mert ért már pár csalódás játékadaptációkkal kapcsolatban, de ez eddig tényleg egy korrekt sorozat.

Renai Boukun - Death Note és mindenféle romantikus anime paródiája. Imádom a paródiákat, ezért ez is nagyon bejön, bár érezhetően siet.

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records - másik nagy kedvencem. Átlagos varázslós-mágiás-iskolai animének tűnhet, de van egy jó főszereplőnk egy egész jó szereplőgárdával, ráadásul a történet is egész érdekes (bár sajnos ez is kicsit ismétli önmagát, de ezáltal folyamatosan megismerjük a világot, amiben játszódik).

Shingeki no Kyojin 2. évad - sokaknak csalódás, nekem viszont jobban tetszik ez az évad, mint az előző. Lehet, azért, mert végre elkezdenek lassan kiderülni a dolgok... A mangát nem olvasom, de magát a történetet tudom, merre halad, így pedig még jobban is tetszett, mint az első évad, aminél még nem igazán tudtam, mibe vágok bele.


+ Little Witch Academia - két szezonos, ezért szedtem külön. Engem egyszerűen levett a lábamról. A hangulata nagyon jó, a szereplők is érdekesek, és van egy kis története is (bár úgy érzem, elég későn kezdték el adagolni, így remélem, nem kapkodják el...). Eddig nekem kedvencgyanús.


++ szezonos, elkezdtem, de lemaradtam vele:

Eromanga-sensei - ezt lehet, dobni fogom

Seikai Suru Kado - várom, hogy összegyűljön pár rész, mert nagyon érdekes eddig

SukaSuka (nagyon hosszú a címe, úgyhogy a hivatalos rövidítését használom) - ezt szerintem ha kijön az összes része, egybe megnézem, mert azt írják, elég drámai lesz, most pedig nem igazán vagyok sírós hangulatban:'D


Tervezettek:

Tsuki ga Kirei

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho

ReCreator

Natsume Yuujinchou 6. évad

2017. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem a Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records.

Ezen kÍvül még nézem:

Boruto

Attack on Titan 2nd Season

Fukumenkei Noise

Kenka Banchou Otome-Girl Beats Boys

Még bele szeretnék nézni az Eromanga-sensei-be,de még nem vettem rá magam.Szerintem egész jó ez a szezon,de leginkább a második évadot(vagy valamilyen folytatást kapott animék)teszik érdekessé.Ja,meg a Kyoukai no Rinne 3.évadját majd szeretném nézni,csak senki sem fordÍtja

2017. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsiros Annamária ***** válasza:
15%
Én úgy vagyok vele, hogy nem élem túl,ha nem lesz a rokudenashi majutsu koushi to akashic recordsnak 2.évadja
2017. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, de a mostani 2017 Őszi szezon számomra jobbjai:


Kekkai Sensen & Beyond

Mahou Tsukai no Yome

Gintama. Porori-hen

3-gatsu no Lion 2nd Season

Kino no Tabi: The Beautiful World - The Animated Series

Netojuu no Susume

Shoujo Shuumatsu Ryokou

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau

2017. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenlegi, Téli szezon jobbjai:


Sora Yori mo Tooi Basho

Kokkoku

Koi wa Ameagari no You ni

Hakumei to Mikochi

Violet Evergarden


folytatások:

Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu

Overlord II

Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen

Basilisk: Ouka Ninpouchou

2018. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2019 téli szezon jobbjainak tűnik egyenlőre:


Dororo

Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue.

Mob Psycho 100 II

Yakusoku no Neverland

Boogiepop wa Warawanai

2019. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!