Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ezekhez hasonlü...

Tudnátok ezekhez hasonlü animét ajánlani?

Figyelt kérdés

Két anime van csak, amit néztem, de mindkettő annyira mély benyomást tett rám, hogy azóta is keresek folyamatosan utódokat, de nem találok sajnos.

Ez a kettő anime: Kaleido Star, Vampire Knight

Tudom, hogy a kettő egyáltalán nem hasonlít műfajilag (kivéve hogy dráma és fantasy) de mégis valami hasonlót szeretnék.

A Kaleido Start azért szerettem, mert elképesztően mély és gondosan öszetett, imádtam minden percét, elgondolkodtatott és megsiratott.

A Vampire Knight-ra már jóval később találtam rá, ebben pedig a romantika, a dráma, és a fanatasy fogott meg. Imádom az olyan típusú férfi karaktereket, mint Kaname és Zero. Valami hasonlót keresek azóta is.

Elkezdtem ezeken kívűl egy harmadikat is, annak Dance with Devils volt a címe, és elég sokáig is néztem, de végül abbahagytam, mert nem volt olyan elgondolkodtató és komoly, mint az előző kettő.

Tudom, hogy nehéz feladat lenne ezek alapján ajánlani egyet, de ha valaki mégis tudna, annak nagyon örülnék.



2017. jún. 3. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nana- való életet mutassa meg. Elgondolkodtató, ha nem másvilágban képzeled magad el.
2017. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Angel Beats képes az alapját ami a szomorú sorsú fiatalok akik ugy haltak meg hogy nem fejezték be amit akartak kihumorizálni egyben szomorú és boldog hangvételű és jókat is lehet rajta nevetni
2017. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlom:


Nana

Naruto

Death Note


A Speed Grapher is mély, de az kicsit más stílus, 18+...

2017. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fulmetal alchemist brotherhood
2017. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az általad jelzett animéket nem ismerem. De hátha felkelti érdeklődésed elgondolkodtató animesori javaslatom:


Kokoro Connect


13 részes évadjához fontos megnézni a további 4 rész OVA folytatást! (inda)


Bár van benne némi ecchi vonatkozás, egy kis vígjáték is, mégis alapvetően


lélektani dráma. Elgondolkodtató.


Jellemszembesülések, fokozott motiváció jellemfejlődésre, felnőtté válás.


Ez a lényege.


Egyébként némi misztikum váltja ki a 17/18 éves szereplőkből a változást: testcserék, gondolatolvasás, egymás érzelmeinek érzékelése telepátia útján, stb., mikor mi az adott, "átmeneti jelenség".

2017. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!