Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legromantikusabb anime szívdög...

Legromantikusabb anime szívdöglesztő pasival?

Figyelt kérdés

Szóval keresek valami nagyon király kis animét, ami nagyon romantikus, de LÉGYSZI! Nem nagyon jött be a Kaichou wa Maid-sama! című anime pedig sokan dicsérik, valahogy nekem annyira nem tetszik ha a csaj tiszta pasis, a pasi pedig már a 6. részben szerelmet vall...


Az Itazura na kiss-t viszont imádtam! Az első anime amit láttam és aaaanyira jó volt! Imádtam hogy a pasi titokban szerette mégis úgy tűnt mintha bunkózna. LEhet nekem az ilyen bunkózós-pasis animék jönnek be :D

SZóval tudtok ilyent?


És eddig csak 2 animét láttam, az említetteket, aki esetleg az utóbbit (Itazura na kiss) szerette és van amit még ennél is jobban imád, előre is köszönöm a tippet!



2017. jún. 7. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se láttam, de ha bunkó pasi kell, akkor Ookami Shoujo to Kuro Ouji, mondjuk nekem nem jött be az anime, de lehet, neked tetszeni fog.
2017. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tonari no kaibutsu-kun. Ez inkább ilyen rosszfiús.
2017. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, az elsőt már el is kezdtem nézni és imádom! A másodikat is utána el fogom kezdeni:D Nagyon köszönöm!
2017. jún. 8. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Hana yori dango, indán fent van :)
2017. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak is nagyon köszönöm :)
2017. jún. 9. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Sok ilyen kérdéssel

találkozom:


"Az Itazura na kiss-t viszont imádtam! Az első anime amit láttam és aaaanyira jó volt! Imádtam hogy a pasi titokban szerette mégis úgy tűnt mintha bunkózna. LEhet nekem az ilyen bunkózós-pasis animék jönnek be :D"


Állítólag nem véletlen, hogy sokaknak tetszik az ilyen karakter, mint ez a fiú.


TSUNDERE


Ez a kulcsszó.


animeaddicts.hu


Hatalmas adatbázis és egyebek. ;) Ha regisztrálsz, akkor tudod a javadra használni, pl mert a kulcsszavas keresés akkor működik csak.


KERESÉSNÉL VÁLASZOTD:

TSUNDDERE

és kiadja az összes olyan animét mangát (amit megadsz, hogy manga legyen, vagy anime, stb),

amiben tsundere szereplő megfordul, tehát amire te vágysz, látni.


Az anime világában így hívják azokat a karaktereket, akik a szívük mélyén szerelmesek (deredere), viszont kifelé 180 fokos ellentétét mutatják: a kiszemeljük felé mikor ridegek, mikor bunkók, mikor agresszívek (tsuntsun).


Én nem tudom, ez mitől érdekes sokaknak, de tudomásul veszem.


Engem a bunkó karakter akkor is idegesít, ha a vonzódását leplezi evvel, nem mellesleg infantilis kifejeződése a szerelemnek: ugyebár kisiskolás fiúk szokták huzigálni a nekik tetsző leányzó haját, hogy felhívják a figyelmüket magukra...


Mégis, az ezen animéből készült délkoreai live action (élőszereplős) változatot imádtam -az animeváltozatot még nem láttam-, pedig a leghosszabb sorik egyike, amit életemben láttam. (70 perc részenként, és valami húsz részes, ez nekem már elég hosszú, kb 25 órás.) De abban egy dolog zavart: a bunkózása a srácnak.

2017. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

...ja és lemaradt a

konkrét anime javaslatom:


Ao Haru Ride


Kissé szomorkás a hangvétele, és nem könnyen alakul a dolog, szóval előre szólok: nem biztos, h fel leszel dobva tőle, de ha a folyamata érdekel egy kapcsolatnak, a jellemek kibontásának, akkor ez egy kiváló anime.


De az tuti, hogy nincs elhamarkodott vallomás benne. Inkább gyötrődések...


Kamasz szerelemről szól. És nagyon szentimentális, érzékeny, romantikus.

2017. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon hálás vagyok a segítségedért! :)
2017. jún. 10. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!