Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Gintama nevezetű anime...

A Gintama nevezetű anime jelenleg hol jár (japán nyelven) és ehhez képes a magyar fordítás éppen hogy áll? Illetve melyik fordító csapat foglalkozik a gintama fordításával?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi utolsó évad a tavaszi szezonban futott, a 328. része volt az utolsó, de egy arc még hátra van a mangából, valószínűleg azt is meganimálják.

Komolyabb csapatok közül a SaiyanRivals és az UraharaShop foglalkozik/foglalkozott vele, kb. mindegyik évadot egyik-másik csinálta, teljes fordítás még nem készült hozzá. A SaiyanRivals valahol a 2015-ben induló sorozat közepén függesztette fel az animét, az UraharaShop pedig a 300. rész környékén. Utánuk egyéni fordítók próbálkoztak a fordításával, de egyik se jutott sokra (ráadásul ezek a feliratok elég rosszak...). Én angol felirattal nézem már egy ideje, az végig készült hozzá.

2017. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors választ! :)

Mit ajánlasz, hanyadik résztől kezdjem nézni angol felirattal? (Értem az angol feliratot, de annyira nem élvezhetőek úgy az animék mint magyarral :) )

2017. jún. 17. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az UraharaShop meg a SaiyanRivals fordította, utána ajánlom az angol feliratot hozzá (300. résztől). Belenéztem a többi feliratba, pár percnél tovább nem bírtam őket. Az egyik tele helyesírási hibákkal, a másik a magyar feliratot ráégette az angolra és ott is vannak hibák... Fordítási hibákat nem néztem, mert nem tudom, melyik angol felirat alapján csinálták a feliratot.
2017. jún. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. jún. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!