Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is zseniális a...

Szerintetek is zseniális a Detektív Conan nevű anime?

Figyelt kérdés
Érveket ha kérhetek

#anime #krimi #detektív #Conan detective
2017. jún. 18. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám zseniálisnak, de remek kikapcsolódás az igaz. Azokat a részeket viszont nagyon szeretem, amik 3 részből állnak, mert ott a rejtélyek is bonyolultabbak, de vannak nagyon gagyi epizódjai is. Az egyetlen bajom vele, hogy a Fekete szervezetes szál a legérdekesebb és mégsem halad sehova.
2017. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.Hát igen az szerintem is problémás,de ezt a szervezetet inkább "kifogásként" használják Conan létéhez,nem?
2017. jún. 18. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor csinálnának egy külön sorozatot belüle, ami 25-50 részes lenne és csak a Fekete szervezetes szállal, mert engem rohadtul érdekel, hogy mi lesz, de nem akarnak a végére jutni :D. Első voltam. Ja azt kifelejtettem, hogy a filmeket is jobban kedvelem, meg az ilyen 2 órás különkiadásokat, mert azok meg másfél órásak.
2017. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is csinálnak semmit a szervezettel értelmesebb lett volna úgy csinálni az egészet, hoyg kihagyni belőle a szervezetet és Sinichit meghagyni és vele oldatni meg a rejtélyeket, mert így tényleg nincs sok értelme.
2017. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Áh,de szerintem ezt a sorozatot alapból Conanra tervezték,ami egyébként egy picit zavar.Szerintem egy zseni detektív gyereket akartak először és hát inkább így oldották meg.

A Moviékat én is imádom,nagyon jók!

Egyébként én örülnék ha több normál Shinichis rész lenne,úgy értvén hogy haladnak a szervezettel,mert már nagyon idegesítő,hogy folyton csak nyújtják.

Persze imádom benne a bűnügyeket,vannak nagyon kreatívak.

2017. jún. 18. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mint krimi abszolút zseniális, még ha drámaként gyakran erőltetett is. A létező legváltozatosabb és legtökéletesebb büntényeket valósítják meg, ezek megoldását pedig élmény nézni minden műfajt szerető embernek. A háromrészes sztorik pedig szerintem is a legminőségibbek az animén belül. A karakterek teljesen szerethetőek, ráadásul a japán kultúráról, szokásokról és történelemről is sokat megtudhat az, aki követi.

Amit nehezményezni lehet, az talán a rengeteg új karakter részenként, de ez a krimi velejárója.

Én nagyon ajánlom mindenkinek, hogy legalább a szinkronos részeket kipörgesse.

2017. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel teljes mértékben egyetértek.
2017. jún. 19. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont azt szeretem benne, hogy ilyen lassan halad a főtörténet. Jönnek egymás után az ügyek, és olyan jó, amikor végre 50-100 részenként kapunk egy sztorit a Szervezettel :3. És mivel nincs egy konkrét cél, amit a főszereplőnek el kell érnie, és onnantól kezdve beteljesítette a célját, mint pl. One Piece-ben Luffy-nak megszereznie a One Piece-t, így akár a végtelenségig lehet húzni a történetet - amivel mindaddig semmi gond, amíg érdekes és kreatív marad.
2017. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!