Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Neon Genesis Evangelion?

Neon Genesis Evangelion?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ugyan régóta tudok az anime létezéséről, valamiért sosem néztem meg. Most végre elhatároztam magam, viszont kellene egy kis segítség.


Úgy látom, hogy nem csak a 26 részes sorozat van belőle hanem vannak egyéb (evangelion 2.0, end of evangelion, rebuild of evangelion stb) részei is, ezek netán remake-k, spinoffok vagy a sorozatot folytatják?


Időrendi sorrendbe miket lenne érdemes nézni?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. jún. 18. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatot nézd meg és az End of Evangeliont. A rebuild filmek nem érik meg a rájuk pazarolt időt, a Death & Rebirth pedig csak recap.
2017. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 20. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miután megnézted az eredetit + EoEt utána mehet a rebuild. Nézhető amúgy, csak ne azt várd tőle mint az eredetitől.

A mangát is tudom egyébként ajánlani, ez a sorozat történéseivel egyezik meg de van pár fontos különbség ( a befejezésben például)

2017. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!