Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mahou shoujo animéket keresek....

Mahou shoujo animéket keresek. Tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Láttam már egy jópárat és a címeikre már nem is nagyon emlékszem, ezért nem is írok példákat. De aki tud az írjon és letetőleg jó sokat! :-)

2017. jún. 25. 20:33
 1/4 Naotoko ***** válasza:
Hát nekem nem ez a stílusom de amit most néztem az nagyon tetszett és az lehet téged is érdekelne. Sajnos új és ezért nincs 12. része MÉG. Címe: zero kara hajimeru mahou no sho
2017. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Regizz ide, ha szeretnél:

animeaddicts.hu

Ha be vagy lépve, tudsz kulcsszavasan keresni az adatbázisban. Olyan kulcsszóval is, hogy

magical girl/

mahou shoujo


Meg a többi kulcsszót is beállítod, pl hogy anime, vagy manga stb legyen, mikori, stb...

2017. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apropó, ott találsz csetet, tudsz segítséget kérni online, ha elakadnál. Egyébként két fajta keresője van, egyfelől a listáknál -ez a részletesebb-, másfelől a projectek-en belül - ez speciálisabb, de jóval hiényosabb.
2017. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kb egy teljes lista:

[link]

2017. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!