Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan 2. évada hogy...

Attack on Titan 2. évada hogy tetszett nektek? ( + egyéb kérdések )

Figyelt kérdés

Megnéztem a 2.évadot és egy kellemes csalódás volt. Harcok látványosak voltak, történet adta magát.


Viszont nektek nem hiányzott Levi karaktere ??? Annyira megnéztem volna megint felszerelésben ahogy aprít. Ennyire súlyos lett volna a kéz sérülése ???


Illetve lennének egyébb kérdéseim is a sorozattal szóval remélem tudtok segíteni: ( nem olvasom a mangát )


1. Mikasa hogyan tekint Erenre ??? Mert eddig védte mindenkitől mint egy barátot vagy kistestvért, de az utolsó részben meg majdnem csókjelenet lett ebből :D Mangában később összejönnek vagy ez csak Mikasa kis kilengése volt Eren felé ?


2. A majom titán ( én úgy nevezem ) aki a 2.évad végén kijött a testéből ő ki is pontosan ??? Mekkora szerepe lesz majd később ? Vagy jelentéktelen ?


3. Titeket mennyire érintett meg Hannes halála ??? Szerintetek az 1.évad 1.részénél megtudta volna menteni Eren anyját ha annyira akarja ??? Vagy akkor is meghalt volna ?


4. Ez inkább ilyen meglepődés volt nekem de én tutira nem hittem volna hogy Berthold az óriás titán. Illetve mikor a páncélos titánról is kiderült hogy Reiner...komolyan én sosem tudtam volna elhinni róla. Lehet hogy csak én vagyok vele így, de én nekem a tippem egész végig Erwin Smith kapitány volt. Neki is hasonlóan szőke haja van.



2017. jún. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

1. A hülye is látja hogy bele van zúgva, az első résztől kezdve lehet tudni.

2. Nem lövöm le kicsoda, a neve Zeke, nagy szerepe lesz.

3.Hannes? Az egyetlen ember aki igazán hiányzik.

4. Az első pillanatban mikor megláttam a kiképzésen Reinert tudtam hogy ő a páncélos titán, az egész fejformája ugyanaz, bertold meg a haverja, lehetett sejteni.

2017. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emgem egyre jobban untatott. A "majom" titán tudomásom szerint Eren féltestvére, Zeke Yeager [link]
2017. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Egyelőre nem jöttek össze, ha van köztük valami, majd esetleg egyszer kiderül.

2. Eren idősebb féltestvére, Grisha első fia, Zeke Yeager. Közel sem jelentéktelen. Ő az ellenség egyik katonai vezetője, az anyja királyi családból származott. Annak érdekében, hogy biztonságos életet teremtsen a nagyszüleinek, elárulta az apját és az anyját, így az anyját (is) titánná változtatták, ő volt a mosolygós titán, ami megette Eren anyját és Hannest. Mivel Grishában királyi vér folyik, ezért képes irányítani egy bizonyos mértékig azokat a titánokat, amiket belőle hoznak létre. Reinerrel és Berttel elfogja pusztítani szinte a teljes Survey Corpst (nem tudom hogyan fordították magyarra, a felderítők), így megöli Ervint is.


3. Mivel a halálakor jobban fel volt készülve a titánok elleni harcra, mint a történet elején, de meghalt, így az elején főleg nem lett volna esélye.


4. Én ezt spoiler miatt megtudtam, mikor elkezdtem nézni a sorozat 1. évadát néhány éve. De olyan jelekből lehetett összerakni, hogy Bert és Reiner hasonlítanak a Kolosszálisra és Páncélosra, senki se ismerte őket korábbról, ők se ismertek senkit, Bert néha furán nézett Reinerre, mikor az a titánok elleni harcról beszélt.


Az anime még mindig jó adaptációja a mangának, aminek örülök. Bár pl. Ymir történetét előrébb hozták, de az nem volt egy vészes módosítás. Remélem a jövőben sem fognak eltérni a mangától.

Ha hiányoltad Levit, akkor majd a jövőben kapsz belőle :D Ha a manga szerint haladnak, akkor a következő történetrészben nem lesznek titánok elleni harcok, hanem csak a falakon belül lesz viaskodás az emberek között, ahol Levi meg fog küzdeni a sorozatgyilkos nagybátyjával, Kennyvel, aki a mentora volt. Majd kb. az azutáni évadban felaprítja Zekét, a Beast Titant.

2017. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
*Zekében királyi vér folyik, nem Grishában, sietségben félreírtam
2017. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!