Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani yuri animéke...

Tudnátok ajánlani yuri animéket/mangákat (elsősorban animéket)?

Figyelt kérdés
Olyat keresek ami inkább az érzelmekről szól és kevés benne a fanservice. Az egyik lány inkább fiúsabb jellegű, esetleg visszahúzódó, vagy ilyesmi.

2017. jún. 30. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont az egyik kedvencem ilyen:


Kashimashi

animesorozat.


Imádtam. Leszbikus romantika. Slice of life. (Scifi CSAK az első részre jellemző egy picit, kvázi ürügyként.)


Szexmentes, tehát közelebb áll a

shoujo ai

műfaji kategóriához, mintsem a yuri-hoz, azaz pont ilyet keresel.


Kiskamaszokról szól, tüneményes.

(Bár sajnos EGY KEVÉS ecchi / fanservice is akad benne.)


Kezdetben kiderül, hogy egy lány szerelmes egy fiúba, de utóbbi lánnyá változik.... ;) Ő egyébként is lányos lelkületű karakter, de előzőleg még fiú testben volt.


És igen, szerepel az animében egy rendkívül rokonszenves fiús lány karakter is, aki atletizál.


Kezdő animés vagyok bár, de azért láttam kb 25 sorit, és ezek közül Tomari-chan, az atletizáló lány az egyik legkedvesebb karakterem mindmáig a kb 25 sori karakterei közül.


Eleinte a lánnyá változott fiúval azonosultam mint néző, de fokozatosan Tomari-chan lett nálam a favorit, bár a főszereplő mellett. :)


Ha végignézted (emlékeim szerint kb 12 részes), akkor javaslom megtekintened az alternatív befejezés speciált, asszem indán, vagy AA-n megleled.


Szóval nem kell aggódni, van több variáció a befejezésre, így senki s csalódik. :)


AA:

animeaddicts.hu


Ott megleled a Kashimashi (Girl meets girl) adatlapját, rajta az összes spin-off-fal (melléktörténettel), kapcsolódó művekkel és hasonló műalkotásokkal is, bár utóbbiak, és más extra funkció csak a regisztráltak számára van lehetőség.

2017. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. júl. 3. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Maria-sama ga miteru


Manga:


15-sai

2017. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!