Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudom magyarul megvenni a...

Hol tudom magyarul megvenni a Diabolik Lovers című mangát? Vagy esetleg lesz folytatása sorozatban? Ha igen, akkor mikor?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem magyarul semmiképp nem tudsz mangát venni , a folytatásról se lehet tudni , hogy lesz
2017. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs magyarul. Folytatást nem jelentettek be.
2017. júl. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
☹😭 köszönöm!
2017. júl. 1. 09:59
 4/5 anonim válasza:

én csak "pletykákról" tudok azt meg itt lehet megnézni:

[link]

(remélem jó a link,angolul van szóval remélem úgy is eltudod olvasni :D)

2017. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem pletyka, hanem alaptalan kamuoldal kamuhíre. Az ilyen ""híroldalaknak"" SEMMI valóságalapja nincs. A 4. által linkelt oldal kb. a legnagyobb kamuoldal mindegyik közül, fogalmam sincs, honnan szedi ezeket a "bejelentéseket", de körülbelül 100-ból 1, aminek tényleg lesz folytatása közülük.

Ha tényleges, hivatalos hírek érdekelnek titeket, akkor arra ott az ANN (AnimeNewsNetwork), MAL (MyAnimeList) és AA (AnimeAddicts). Az ilyen kamuoldalakat meg felejtsétek el, jobban jártok.

2017. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!