Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét ami...

Tudtok olyan animét ami hasonlít az Elfen Lied-hez? még egy kérdés hogy lesz-e második évada?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Tokyo Ghoul. Kb. egy színvonal a kettő (ami amúgy nem túl magas).
2017. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


Nem.

2017. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

"Tokyo Ghoul. Kb. egy színvonal a kettő (ami amúgy nem túl magas)."


hahaha :)))

Ég és füld a kettő, az Elfen Lied javára.


Az Elfen Lied lélektani dráma. (Nem mellékesen korhatáros, 18+.)


Nem kellene megállni az első 1-2 rész után, ha véleményt akarsz alkotni, öcsi. :)


Az Elfen Lied NEM shounen, nem kamaszfiúknak való - a Tokyo Ghoul-lal ellentétben.


Az Elfen Lied-ben a vérengzés mellékkörülmény, míg a T.Ghoul-ban sajnos öncél.

2017. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

füld->föld

....folytatom. Nos, kedves kérdező, ami valamilyen szempontból hasonló, és láttam is, az talán a


Gunslinger Girl,


szintén korhatáros, 18+.

És szintén igényes, ugyanakkor megrázó lélektani dráma.

(Első évadra gondolok, nagyjából 12 rész.)

2017. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem, a francokat nem. Hajtod folyton a hülyeséget.


Nem megállni egy-két résznél, az Elfen Liedet épp a közepe húzza le a béka segge alá és az első egy-két rész, ami értékelhető benne, aztán lebutul idétlen hárem sorozattá agyhalott karakterekkel.


Öcsi... szerintem csókolommal köszönnél.

2017. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Gokukoku no Brynhildr ugyan az az író és a történet szinte csak más eszközökel írva
2017. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2017. júl. 4. 16:41
 8/16 anonim ***** válasza:

Gokukoku no Brynhildr, hasonló tényleg, de én inkább a szegény ember Elfen Lied-jének nevezném, valahogy egyszerűen kellemetlenül éreztem magam miközben néztem.

Tokyo Ghoul, korábban írták kis kéretlen kötözködéssél egyűtt. Tényleg hasonló anime, némelyik mellékszereplőnek egész érdekes háttérsztorija van, nekem tetszett, vannak hibái de tudom ajánlani.

Mirai Nikki: ugyanúgy horror, és ugyanúgy rózsaszín hajú őrült női főszereplő.

2017. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Kampfer barátom
2017. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

07-03 20:13 , látom ,megtanultad a neved végre, Öcsi.

A 25 alattiak mégis hogyan látnának rá a felnőttkorra? Ezt magyarázza meg valaki...


Mit kell szégyellni, hogy kamaszok vagytok?


A kamasznak bejön a felszínes Tokyo Ghoul, egy felnőttnek viszont már nem annyira (mondjuk, középszerű, nem rossz, de ne mis színvonalas különösebben). Hiszen a Tokyo Ghoul látványosabb, hatásvadászabb, felszínesebb.


A kamasz számára nem megy át az Elfen Lied pszichológiája, míg egy (értelmesebb) felnőttnek átmegy.


A Tokyo Ghoul egy kamasz számára "vagányabb", keményebb, hatásosabb, ergo felszínesebb. Egy kamasz még itt tart, de ettől még a tény az tény, kamasznak való a T.Ghoul. Az Elfen Lied meg felnőtt anime.

2017. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!