Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok jó animéket mondani?

Tudnátok jó animéket mondani?

Figyelt kérdés

Tudom, ez már egy sablonos kérdés, de szeretném jobban megismerni ezeknek a japán rajfilmecskéknek a világát.

Nem mondhatom, hogy anime szűz vagyok, hiszen nemrég néztem a Death Note-ot, de csak a 25. részig (L haláláig). Persze kicsinyesnek tűnhet, de nálam ennél a pontnál elvesztette a varázsát és már csak az utolsó rész végét néztem meg ezen kívül, hogy mi történik Light-tal. Bár szeretem a krimit a sorozat még sem tetszett... jó azért ezt így nem mondanám, hiszen a mondanivalója nagyon is komoly és elgondolkodtató volt.

Mindenesetre nem szeretném, ha az alábbiakban erről menne vita, szimplán csak kezdésnek jó animéket szeretnék kérni tőletek.


Köszi



#anime #light #Death Note #kezdő anime
2017. júl. 6. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább az ilyen sulis animéket szeretem, romantikával megfűszerezve, ezért olyanokat fogok ajánlani: Sakurasou no pet na kanojo, Hyouka, Orange, Saekano, Nisekoi.
2017. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

A Death Note szerintem is L haláláig volt jó, utánna csak szenvedés.


Én ajánlom:

Death Parade

Psycho-Pass

Monster

Fate/Zero

Zankyou no Terror

Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider

Jigoku Shoujo

Aoi Bungaku Series

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Hyouka

Ergo Proxy

Boku dake ga Inai Machi

Gosick

2017. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kampfer
2017. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajánlották itt a

Boku Dake

animét, csatlakozom, remek krimi.


A DN kapcsán annyit, hogy nem a történt az érdekes a műalkotásokban, de ha igen, akkor vagy képzeletben folytasd máshogy, vagy sokféleképpen, ahogyan a visual novellekben, á lá lapozgatós, történetelágazós-választásos játékok esetén.


Egyébként meg rengeteg Death Note változat létezik, és mind eltérő.


Nézd meg a 2 részes, sűrített élőszereplős DN-t, ott L-kerülik bizonyos dolgok... hogy úgy mondjam, burkoltan....


És ha már burkoltság:

"nemrég néztem a Death Note-ot,

de csak a 25. részig (L haláláig)."


Kérlek, mellőzd a spoilerezést, mert aki nem láttad az adott sorozatot, annak tönkreteszed előre a filmélményét, hiszen fontos poént lőttél le adott anime változatból.


Más kérdés, hogy a tizenegy részes élőszereplős is részben más, a két részes is részben más, mint a 37 részes anime.


De a 37 részesnek egy fontos poénját ellőtted itt,

ez nem fair...


Azért jelzem csak, hogy legközelebb ne tegyél ilyet, légyszi. Most ez egy hiba volt, de épp azért jelzem, mert hátha innentől egy csomó ember filmélményét

nem teszed tönkre.


(Persze nézhetjük úgy is ,mint én, hogy nekem a történetvezetés mellékes általában, és különféle verziókban elképzelhető egy sztori. Na de a többség számára kellemetlen a spoiler, mielőtt végignézne egy műalkotást.)

2017. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Shigatsu wa Kimi no Uso

Sakamichi no Apollon

Tsuritama

Ouran Highschool Host Club

Gin no Saji

Noragami

Gekkan Shoujo Nozaki-kun


Illetve Shinkai Makoto alkotásai. Nekem például ezek nagyon bejöttek, ráadásul különböző műfajúak. (:

2017. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Titkos Anime lány válasza:
Shirauki Hime aszem
2017. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és elnézést a spoiler-ért!
2017. júl. 13. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:

-haikyuu (röplabdáról szól)

-jujutsu kaisen

-black butler

-horimiya (romantikus)

-tokyo revengers

-86

-attack on titan

-bungo stray dogs

-the disastrous life of saiki kusuo

-demon slayer

-angel beats

-jojo's bizarre adventures

-assassination classroom

-danganronpa

2022. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!