Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy álljunk neki a cosplaynek?

Hogy álljunk neki a cosplaynek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel közösen tervezünk cosplayt, de ez az első mindkettőnk számára. Tudjuk, hogy bonyolult, de szeretjük a kihívásokat. :D Segíteni tudtok, hogy milyen anyagokat vegyünk hozzá holnap és egyáltalán hogyan álljunk neki? :)


Barátnőm terve: [link]


Én tervem:

[link]


[link]



#anime #cosplay #Barbie #con #MondoCON #AnimeCon #hercegnő és a koldus
2017. júl. 7. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Legelső cosplay lenne, és kezdők vagytok... Varrni tudtok valamennyire? Szabásmintákat tudtok szerezni??

Biztos ezt akarjátok elsőre? Sajnos nagyon sok elrontott hercegnő cosplayt láttam már. De ha kitartóak vagytok, hajrá.

2017. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Elsőnek ne ilyet válasszatok.

Próbálkozzatok szekrény cpvel (Pl.: Death Note - L)

Kezdőként inkább tapasztaljátok ki mi az amiben jók vagytok. Pl.: Páncél készítés, Varrás, LEDezés, Worblázás stb...

2017. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értenem az előttem szólókkal

Ha csak legalább egyikőtök nem profi varrónő ezt ink hanyagoljátok és próbáljátok pl. e-bay-ről beszerezni a ruhát. Vagy ha másnap csak úgymnd az "alapját" vegyétek meg hogy nektek max a csipkét meg a gyöngyöket kelljen fellvarni rá :)

Nektek is könnyebség :)

2017. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!