Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Boruto el fogja hagyni Konohát?

Boruto el fogja hagyni Konohát?

Figyelt kérdés
Ugye van egy jelenet a legelején, mikor Konoha romokban, és Boruto Kawakival küzd. A fejpántján lévő Konoha logo át van húzva, mint az Akatsuki tagoknak. Elképzelhető, hogy elhagyja Konohát, mint anno Sasuke?

2017. júl. 9. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán,de akkor biztos nem egyedül.Az openingben,meg az endingben is lehetett látni,hogy Boruto,Mitsuki és Sarada valami csapat szerűt fog alkotni.Azon kÍvűl Boruto-nak ott a családja,Sasukének nem volt ott.Egyébként talán a mangában vagy a játékban benne van,de én egyiket sem ismerem igazán,ezért azokról inkább nem beszélek,de egy próbát megér.Én talán még úgy tudnám elképzelni,hogy megint nyomoznak,vagy harcolnak,és odáig fajul,hogy máshol kötnek ki.(mert hát egyhelyben nem láttam még harcot)Na mindegy,az utolsót amit Írtam annyira ne vedd figyelembe,szerintem is hülyeség,de fura egy fantáziám van...
2017. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vészes, azért köszönöm :) A mangát én sem ismerem, mert nem annyira izgalmas számomra képregényt olvasni, mint magát a sorozatot nézni. Talán épp ez volt a készítők célja, hogy elgondolkozzunk. Mert ugyebár elég sok minden rejtély az a fél perces jelenet után, és rengeteg kérdést vet fel. Az a tetoválás sem teljesen tiszta. Kicsit mintha Orochimaru átokpecsétjét szerették volna leutánozni.
2017. júl. 9. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Sasuke odaadta a fejpántját Boruto-nak még a filmben. Tudom, hogy az elvileg sztornózva lett, de lehet, hogy bizonyos dolgok ugyanúgy lesznek.
2017. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a filmet, érdemes. Talán a Naruto lezáró epizódjaiban van az a jelenet, amikor Sasuke-t szabadon engedik, és akkor Naruto visszaadja a fejpántot neki, amit még a sima Naruto legvégén a harcuk után otthagyott. Azt kapja meg Boruto, és azt láthattad.
2017. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!