Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi az a Tokyo Ghoul :re?

Mi az a Tokyo Ghoul :re?

Figyelt kérdés
Igazából rengeteg kérdésem van. Most fejeztem be a 2. évadot, és ahogy láttam eddig,elég bizonytalan, lesz-e folytatás.Szeretném a mangát is elolvasni, tudna valaki ehhez egy linket adni? (legjobb lenne a magyar, még nem túl jó az ngolom) Meg persze mit takar a :re? Láttam, ebből is van manga. Konkrétan nem tudok semmit, most csöppentem bele az animébe. Felvilágosítana valaki? Köszönöm!

2017. júl. 9. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A RE jelentése vissza/újra.

REplay=újrajátszás,REturn=visszatérés,RE

new=újjászületni,

REconnect=újracsatlakozni.

2017. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Touka új kávézójának neve amit a második évad végén a stáblista utáni jelenetben nyitott.
2017. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na :D

A manga kettő részre van osztva. A Tokyo Ghoul mangának egy részét feldolgozta az anime, de sajnos rengeteg változtatással. Érdemes teljesen külön kezelni a kettőt. A Tokyo Ghoul:re pedig a Tokyo Ghoul manga folytatása 2 éves időugrással. Ami azt illeti, ez még ma is fut, hetente jelenik meg új fejezet :)

A mangát tehát érdemes a legelejétől olvasni.

AnimeAddicts-on magyar fordításban letölthetőek vagy online olvashatóak a fejezetek. Azonban a Tokyo Ghoul-ból csak olyan 60 fejezet van lefordítva (a többit sajnos csak angolul találod meg, de fordító segítségével szerintem menni fog), a Tokyo Ghoul:re fordítása (én fordítom egyébként már két éve :D ) pedig a 102. fejezetnél tart, folyamatosan készítem.

A tg:re fejezetek AnimeAddicts-ra későn kerülnek fel, de facebook oldalunkra (Tokyo Ghoul HUN) töltöm fel őket először, bár ott ugye nem olyan jó mangát olvasni.

Remélem segítettem, és ha van kérdésed a tg-vel kapcsolatban, csak nyugodtan, azt hiszem elég jól értek hozzá! :D

2017. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!