Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Ti mit gondolnátok egy olyan sorozatról amiben az első részben meghal a főszereplő?

Figyelt kérdés

Már mint úgy meghal hogy más veszi át a helyét.

Tehát van egy szereplő akivel az első epizód kezdődik, bemutatja magát belső monológokkal, majd meghal. És a további főszereplő helyére lép a tényleges majd azzal fojtatódik a sorozat.



2017. júl. 12. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó mert abszolút nem szokványos.
2017. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilvan nem o a foszereplo
2017. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jól hangzik.

Melyik is ez a sorozat?

2017. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hülyeség, mert ilyenkor még nem ismerjük annyira, hogy nagyon érdekeljen. Ha az 1 évadban halna meg, az rendben van, de 20 perc után marhára nem fog érdekelni a halála. Főleg, hogy ha jelentősége lesz, mondjuk úgy a 3 évad fele már senki nem fog emlékezni rá.
2017. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyna.
2017. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A született feleségek is ilyesmi. Persze megtudjuk az előzményeket is. Az nekem nagyon tetszett. Vannak még ilyenek?
2017. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor lenne értelme, ha utána mondjuk feltámad, vagy követjük a halál utáni életben. Pl. van egy könyv, Rick Riordan: The Sword of Summer (Magnus Chase and the Gods of Asgard sorozat 1.), ahol valahol az 50. oldalon meghal Magnus (főszereplő), de utána a Valhallába kerül, szóval továbbra is követjük a sztoriját.
2017. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bizonyos értelemben ilyen a


Kashimashi


Csak az első részben jeleik meg misztikum ("ufós elrablás"), máskülönben hétköznapi, slice of life, romantikus.


Hetero szerelemmel indul, bizonyos értelemben meghal a srác, vagyis lánnyá változtatják az űrlények. De a lány továbbra is szerelmes az immár lánytestű illetőbe.

shoujo ai


De olyat nem ismerek, melyben ténylegesen meghal a főhős.

2017. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ylyria ***** válasza:
Mi a sorozat címe?
2017. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pretty Little Liars pls :D

az egészet erre építették, és szerintem mint ötlet jó, de szar volt a kivitelezés

2017. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!