Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One Piece-ben Brook az 1....

A One Piece-ben Brook az 1. és egyben utolsó személy aki megette a túlvilággyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Hogyan működik ez?

Mert ugye Brook meghalt, de mivel megette ezt a gyümölcsöt, csontvázként visszatért az életbe.

Ezután is megtud még halni még egyszer véglegesen vagy mostmár halhatatlan és örökké élni fog?

Birtokolta Brook előtt valaki a túlvilággyümölcs erejét?



#halál #anime #ördöggyümölcs #One Piece #démongyümölcs #devil fruit #túlvilággyümölcs
2017. júl. 19. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg tud. Ha nem tudna, nem félt volna a napfénytől, amíg nem volt árnyéka. Öregségben viszont nem tud. Sok ideje halott már, ha eddig nem halt meg nem is fog. Arra meg nem tér ki a történet, hogy ki volt az előző használó.
2017. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nála úgy van hogy a második halála után jelenik meg a gyümölcs valahol, mellesleg olyan nyolcvan évesre tippelem szóval amúgy is élne.
2017. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Brook 90 éves.
2017. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekről eddig nem kaptunk információkat. Brook-nak van egy szellemformája, ami miatt szerintem még ha a csontváza használhatatlan is lesz, képes lehet szellemként tovább létezni.

Az, hogy félt a napfénytől szerintem azért lehetett, mivel maga sem tudja, hogy meg tudna e halni vagy sem.

2017. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

<Ujjropogtatás>


Brook Yomi Yomi no Mi- je ebben a világban tartja a lelkét plusz SPOILER ki is tud szállni a lelkével a testéből szóval ha meghal akkor a gyümölcs megjelenik valahol, de a lelke ebben a világban marad.

2017. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!