Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! A most futó szezonbó...

Animések! A most futó szezonból melyik animék a leg ígéretesebbek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Ha szereted a yaoit :Hitorijime My Hero

aztzán :_Fate/Apocrypha

Ballroom e Youkoso

Kakegurui

Katsugeki! Touken Ranbu

Knight's & Magic

Keppeki Danshi! Aoyama-kun

Made in Abyss

DIVE!!

animeaddicts top 10 legvártabb animéje bár én nem nagyon találtam olyat ami tetszik

2017. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Amik tényleg jók, vagy legalább kellemesek:


Made in Abyss

Isekai Shokudou

Saiyuki Reload Blast

Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Tsuredure Children

2017. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket nézem:

Dive-ez egy műugrós anime,még nem igazán indult be,de a következő részt már "érzem",hogy imádni fogom.

Konbini Kareshi-romantikus,és bevallom néhol tényleg vicces,bár még ez sem igazán bontakozott ki.

Koi to Uso-romantikus,és eléggé egyedi történettel bÍró anime,és már most hozott néhány váratla fordulatot.

Keppeki Danshi!Aoyama-kun-Nálam ez a szezon kedvence,vicces,szintén egyedi,és sport anime.

Hitorijime my Hero-igazából ez az első yaoi amit életemben először látok,annyira nem vagyok tőle elájulva,és még mindig nem bÍrtam azt megérteni,hogy HOGY A FRANCBA LETT A FŐSZEREPLŐNEK SZŐKE HAJA!De ha szereted a yaoi-kat,biztos tetszeni fog,és nem mondok egyenlőre semmit.

Fate/Apocrypha-A fate széria folytatása,a legutóbbi rész komolyan megfogott,de az első 3 részt egy kicsit unalmasnak találtam.

EzenkÍvül még nézem a Boruto-t,de az még az előző szezonban indult,csak mg fut.

2017. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!