Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ecchi animéket mondani?

Tudnátok ecchi animéket mondani?

Figyelt kérdés

Hasonlókra gondoltam, mint a: High School DxD, Maken-Ki, Shinmai maou no testament, Ichiban Ushiro no Daimaou, stbb..

Szóval, olyat, ami ecchi, sok a meztelenkedés, a főszereplőnek (szuper)ereje van és harcolnak is az animében.

Tudnátok ilyet mondani?


Köszi előre.



2017. júl. 24. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

popotan

dears

elfen lied (felnőtt tartalom: extrém erőszak)

2017. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Seikon no Qwaser. A történet még be is jönne de a mellszívás a Soma miatt, meg percenkénti mell kipakolás (nem villantás komolyan szinte mindig kint vannak) az már sok. + A Katja és Hana perverz hajlamai... XDD
2017. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A saját -első- válaszomhoz annyit, hogy az elfenen kívül olyat sajnos nem tudtam neked mondani, ami egyszerre harcos és erősen ecchi is, de hátha érdekel: a dears, meg a popotan erősen ecchi animék.


A DearS egy scifi vígjáték, a Popotan meg mélabús, az élet értelmére választ kereső, de mégis könnyebb műfajú, aranyos animesorozat.


Csak pontosítani szerettem volna tegnapi válaszomat.

2017. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Highschool of the Dead

Dakara Boku wa, H ga Dekinai

Date A Live

To Love-Ru

Campione!

Rosario + Vampire

Trinity Seven

Masou Gakuen HxH

Sora no Otoshimono

Seikon no Qwaser

Hagure Yuusha no Aesthetica

uusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.

Sin Nanatsu no Taizai

2017. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kampfer ecchi
2017. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!