Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Titeket megtanított...

Animések! Titeket megtanított valamire az Attack on Titan? Ha igen, mire?

Figyelt kérdés
Never trust anyone unless you want them to die.

2017. júl. 28. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Arra, hogy mindenki hülye a sorozatban, mert az alapján, amit a város térképe alapján tudunk, még a két belső körben is bőven eléltek volna még vagy 200 évig, és csak utána kellett volna aggódjanak a falon kívüli világért. Ha jól befalazzák a kijáratot, merthogy az a fal gyenge pontja, még tök jól ellettek volna odabent.


Ajánlom ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=uQ_VfizNaJQ

Ha nem tudsz angolul, az szivacs, mert nincs magyar felirat.

2017. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Hogy ne adjak a hypera.
2017. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1nek

Igen, lattam mar azt a vidit. De akkor szerintem nem lenne ebbe az egeszbe semmi elvezet :D

2017. júl. 28. 23:32
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Az AoT-nak semmi mondanivalója nincsen, de sztori az valami elképesztően monumentális, sokkal több van mögötte, mint azt képzelnétek (ha valaki olvasta a mangát, az érti miről beszélek, ott már kiderült az egész háttértörténet, és egészen hihetetlen hogy ezt így kitalálta a mangaka, úgy, hogy már a legelejétől tudatosan épült fel az egész sztori, nemcsak utólag találta ki a háttérsztorit)
2017. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Hogy mire tanított meg? Arra hogy ha ilyen semmi sztoriba futok ne erőltessem a nézését csak mert másoknak tetszik. Semmi karakterek, gyenge történet. Ennyi.
2017. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: olvasd el a mangát, ha azt hiszed, hogy gyenge a történet... Az animéből még semmi lényeges nem derült ki
2017. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Engem arra, hogy soha többé nem menjek ennek a borzalomnak a közelébe se!
2017. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
"egészen hihetetlen hogy ezt így kitalálta a mangaka, úgy, hogy már a legelejétől tudatosan épült fel az egész sztori, nemcsak utólag találta ki a háttérsztorit)" Elárulom: A történetírásnál- hacsak nem nagyon amatőr az alkotó - ez alapvető. Vagyis ez a normális írói hozzáállás.
2017. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Kedvenceim:


,,Ha egy személy megáll a küzdelemben, csak akkor veszítenek. Mi addig harcolunk míg nem győzünk"


,,Én sem tudom, mi a helyes döntés. Sosem tudtam. Csak a saját képességeimben hiszek, vagy pedig a megbízható bajtársaim döntéseiben. De senki sem tudja, milyen véget érnek a dolgok. Szóval olyat válassz, amelyet kevésbé fogsz később megbánni."


Az anime utálói meg egyébként mit keresnek itt? Nem kötelező szeretni, pl.: én nem szeretem a Full metal panic-ot, de nem akarom bizonygatni a kedvelőinek, hogy ilyen meg olyan kaka. Ez nem más mint egyszerű gyűlölködés, amit lehetőleg hanyagoljunk már, köszönöm!

2017. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
"Az anime utálói meg egyébként mit keresnek itt? Nem kötelező szeretni" Ja, és ha nem szeretem hallgassak? Mire föl hallgattatnál el? Amúgy nem utálkoztam- csak a véleményem mondtam el hogy ebből nincs mit tanulni. Mivel gyerekes, harmatgyengék a karakterek, és még legjobb esetben is középszerű, túldrámázott a történet. Én nem akarok senkit lebeszélni róla. De hagy jelezzem már a saját véleményem, hiába nem tetszik ez a fanoknak.
2017. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!