Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Spice and wolf "3. évad"?...

Spice and wolf "3. évad"? (részletesebben lennt)

Figyelt kérdés
nos, utánaolvastam már néhány helyen, és úgy tűnik, hogy 3. évad nem nagyon lesz, ezért is tettem ""-be, és kérdésem arra irányulna, hogy ahol az anime második évada befejeződik, az nagyjából hol található a light novelben?

2017. júl. 30. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen. Néhány dolgot átírtak, érdemesebb az elejéről kezdeni.
2017. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Az anime első évada a könyv első két részéből, a második évada a könyv 3. és 5. részeiből készült, vagyis a 4. kötetet kihagyta.

Én még 2010 körül néztem meg először az animét, aztán még egyszer 2015-ben, majd 2016 elején olvastam ki a könyvsorozatot.


Én is inkább azt javasolnám, hogy kezd az elejétől. Én abszolút nem bántam meg, mert a könyv teljesen máshogy érződött az animéhez képest. Az anime nem tudta hitelesen átadni történetet, mert az nagyon nagy részben alapszik a karakterek belső gondolatmenetére.


Ha nem akarod elölről kezdeni, akkor a válasz az az, hogy olvasd el a 4. kötetet, aztán az ötödik elejét és végét fusd át, hogy össze tudd kötni, ezután mehet végig a hatodiktól.


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de azt még hozzátenném, hogy egy igencsak hosszú történetről van szó (17 kötet) és általánosságban véve elég lassan halad. Nekem az egyik kedvencem, de könnyen meg tudom érteni, ha mások egy idő után megunják.

Ha lenne még kérdésed, nyugodtan írjál :)

2017. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az utolsó kommentelőnek írnám, közelítek a 17-hez.

egyébként pedig nagyon köszönöm a válaszokat, jó eséllyel szerintem az lesz, hogy a 4.től kezdem, mert kb 1 órával azután tettem ki a kérdést, hogy végignéztem az animét, és tapasztalatom szerint, nem nagyon köt le 1 történet, ami bennt van angyon a fejemben ennyi hasonlósággal

2017. júl. 31. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!