Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuroko no basuke fanfic?

Kuroko no basuke fanfic?

Figyelt kérdés
Kuroko no basuke fanficeket keresek. Lehet yaoi is, lehet fiúxlány is, a lényeg csak az, hogy knb-s legyen, és nem azt mondom, hogy jól megírt, mert ez relatív, de azért élvezhető legyen a fogalmazás szempontjából. 18+-os is érdekel. Előre is köszi :)

2017. aug. 1. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Fanficfion.net-en és wattpadon sokat találhatsz. Bocsi hogy nem tudok konkrét választ adni, de azért remélem valamennyire tudtam segíteni
2017. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ^^ Igen, wattpadon én is néztem, találtam is néhányat, de aztán ennyi. Biztos van több, de fogalmam sincs, milyen kulcsszót írjak már be, hogy kiadja azokat is. Fanfiction.nettel meg az a gond, hogy mindeképp magyar nyelvű kéne, és ott annyi az angol, meg minden más, hogy szinte lehetetlen találni :( Azért még egyszer köszi
2017. aug. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!