Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem lány csapatról...

Tudnátok nekem lány csapatról szóló animét írni? (további információ lent)

Figyelt kérdés
Olyan animére gondoltam amelyben a lányok együtt harcolnak vagy csak szórakoznak. Kicsit To aru kagaku no rail-gun szerűség. A lényeg hogy nő nemű legyen a főszereplő. Legyen erős jelleme vagy valami ahoz hasonló, tökös csaj.

2017. aug. 4. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhanyagolható, hogy lány csapatban legyen, akkor vegyesen sorolom, miket ismerek:


Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu- - Ezt egyszerűen csak látnod kell, szerintem kötelező darab:D Csaj erős jellemű.


Inuyasha - Az egyik főszereplő lány, akinek erős jelleme van. Bár kétlem, hogy ne ismernéd.


Angel Beats! - Hát, ha nem is főszereplők, de elég nagy szerepet kapnak a lányok, akik vannak egy páran.


Fate/stay night - Ennek több source-a fel lett dolgozva, én ezt láttam először, így a többit nem néztem meg, mivel mindig más-más lányba lesz szerelmes a főhős. De ebben a lánynak erős jelleme van.


Gokukoku no Brynhildr - Ha szereted ezek mellé a drámát, tragédiát, akkor ezt látnod kell.


Grisaia no Kajitsu - Nem főszereplők, de sok szerepet kapnak, erős jellemek.


Kaze no Stigma - Ezt már rég láttam, azt hiszem neki is erős jelleme van.


Neppu Kairiku Bushi Road - Ez egy 1 részes hosszú special, de szerintem elég jó.


Noragami - Ha nem is főszereplő, de elég akaratos.


Shakugan no Shana - Rég láttam, bár azt hiszem a csaj úgyszintén erős jellem.


Strike the Blood - Úgy, mint az előző.

2017. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A mahou shoujo animék mindegyike együtt harcoló lánycsapatokról szól, többnyire jó karakterekkel, történettel:)

Ilyen például a Sailor Moon, a Mahou Shoujo Madoka Magica, a Mahou Shoujo Lyrical Nanoha. A Shoujo Kakumei Utenát is ajánlom, az viszont nem mahou shoujo anime.

2017. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy a csapat része teljesül, de ha tökös csaj, akkor Kill la Kill.
2017. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm :D
2017. aug. 5. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak olyat tudok ajánlani, melyekben a kitételeid fele teljesül.


Pl a Popotan egy szomorú, merengő ecchi alkotás, csajok a főszereplők, egy 8 éves forma kislánytól a "szelíd anyukáig" és az android nőig bezárólag néhány nőnemű -kizárólag nőnemű- alkotja a családot. De ez NEM "tökös" csajokról szól, viszont a "női csapat" kitétel érvényes rá.


De ha igényesebb, elgondolkodtatóbb animére vágysz -vegyes nemű csoport esetén tudok ilyet-, mondok ilyet tökös csajokkal:


Kokoro Connect, 13 részed az évad, a ráadás 4 rész ova special szerves folytatása, sőt legfontosabb részei.


Inaba Himeko belül lágy, érzelmes, kifelé viszont megfontolt és olykor erélyes, viszont a csapat egy másik nőtagja meg kifelé kettős, nem jut eszembe a neve, de karatézik, ugyanakkor meg szorongó: androfób (férfigyűlölő), mert megpróbálta egyszer megerőszakolni valaki őt; ő viszont belül bizonytalan, akárcsak Nagase.


Ők hárman a csajok, van még két srác is a csapatban.


Hétköznapokról szól, ám de parapszichológia hozzáadásával arról, hogy nagyobb kamaszokat hogyan lehet jellemfejlődésre bírni, kimozdítva őket az egysíkú rutin viszonyulásokból. Ezt egy rejtélyes lény kivitelezi, aki testcseréket produkál közöttük, sőt, saját maga is megszállja némelyikük testét.


Semmiféle horrort, se scifit ne képzelj bele, eléggé higgadt, mégis olykor kissé ijesztő és sejtelmes hangulatot áraszt, amikor a lény hatással van rájuk: mikor testcserék előidézésével, mikor avval, hogy gondolatolvasást engedélyez nekik spontán, mikor meg mély empátiát idéz elő a csapat tagjaiba, egymás iránt.


Felnőtt, komoly anime, de legalábbis 16 éves kortól ajánlható érettebb lelkületű, tudatú, érzelmi világú, gondolkodású illetőknek.


16 éves kor alatt hiába érett valaki a korához képest, még nem esett ár olyan élettapasztalatokon, amely által élvezné az animét, inkább esélyesen irritálni fogják őt a jellemszembesítések -esetleg untatni-, mivel eléggé pszichologizáló animesorozatról van szó.

2017. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!