Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most már biztos, hogy a...

Most már biztos, hogy a Dragon Ball Super-nek lesz magyar szinkronja?

Figyelt kérdés
Biztos minden fan hallotta, hogy Lippai László egy interjúban azt mondta, hogy leszinkronizáltak 70 valahány részt egy Dragon Ball animéből, de azt konkrétan nem állította, hogy a Super az. Most szerepelt a legutóbbi Mondocon-on, és ott is megemlítette. Akkor most már biztosak lehetünk abban, hogy a Super-ről van szó?

2017. aug. 7. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát nagyon úgy néz ki, de én japán hanggal és angol felirattal fogom nézni, mint ahogy eddig is.
2017. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha lesz, én nézni fogom magyarul, mint az előző szériákat is. Lippai szerintem zseniális, és a kedvenc Goku-hangom. Na meg már csak azért is nézni fogom, mert végre újra adnak tévében animét :D.


Te jó ég, mekkora nosztalgia lesz :D.

2017. aug. 7. 19:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Én csak Buu magyar hangjára leszek kíváncsi.
2017. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a Con-on sem mondott semmi konkrétat, csak annyit, hogy titok. Szerintem ne hamarkodjuk el a dolgot, mert még nem érkezett semmiféle megerősítés arról, hogy melyik sorozatra gondolt. A Super-nek több értelme lenne, mint a Kai-nak, de az eddig megtudott infók alapján akár az utóbbi is szóba jöhet.
2017. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak arra meg nem sokan lennének kíváncsiak a Viasaton agyonismételt Z után :S
2017. aug. 7. 21:49
 6/14 anonim válasza:
69%
A japán nyelv az pacek föleg akkor mikor valaki vagány beszél pl. hit,beerus stb meg mikor angol feliratal nézed akkor jobb angol hamarabb ki jön de persze ez akkor jo ha tudsz angolul
2017. aug. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Most akármelyik szériát vették meg,a kérdés az,hogy miért nem adják már,legalább egy előzetesét,vagy valamit.Már Portugáliában is elkezdték adni,otthon sem kéne ennyit várni vele
2017. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen dolog lenne, ha nem a Super-t szinkronizálnák.
2017. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Remélem a supert fogják :D

A Kai-az az összes résszel nem hozott annyi bevételt (állítólag) mint a super 50-70 résszel.


Jiren the Best :D

2017. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Killerfake0211 válasza:
100%
Figyelj állítólag a supert fogják majd szinkronizálni végig... Ez már majdhogynem biztos... március 28.-an jön ki az első része és a viasat 6-on fogják sugározni az országon belül...
2018. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!