Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok (több mint) erotikus...

Tudnátok (több mint) erotikus animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ilyen kérdés, nálam kicsit kötöttebb a müfaj.

Nem értek nagyon az animékhez, de bele nézegettem több korábban itt ajánlott sorozatba, és ha jól vettem ki akkor az mind inkább ecchi. Nem rosszak, de nekem kicsit több kellene...

Nem tudom létezik-e müfaj pl ecchi és hentai között, mert a hentai meg már túl sok, nincs sztory csak a dolgok mutogatása meg össze-vissza priccelések... :)

Olyan ecchi -t keresnék, amiben nem csak kivillanó bugyi van meg cicik, hanem bármi/minden, de még mindig a sztory van a középpontban.

Régebben találtam 1 ilyet, de már elfelejtettem a cimét.

Tudtok ilyenben segiteni?



2017. aug. 9. 16:49
 1/5 RoseTyler ***** válasza:
Romantikusat akarsz vagy harcolós, gyilkolászósat? :D Én csak az utóbbihoz tudok párat. És régieket vagy újabbakat?
2017. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Micsoda választék van. :) Jöhet amilyet ismersz, romantikus is, harcolós is. Ha könnyebb akkor privátban is küldhetsz linkeket. Nem tudom mi számít réginek vagy újnak, 2008 -ból is találtam már szép rajzolást.


A kérdéshez elfelejtettem írni de az sem tragédia ha cenzúrázott ez+az.

2017. aug. 9. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

To love ru 4 évad+ova+special

Yosuga no sora 1 évad

Kiss x sis 1évad+OVA

High School DxD 3 évad+ova

Seikon no qvaser 2 évad

ezek elég erös ecchik,amúgy animeaddits rengeteg van fennt

2017. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Boku no pico
2017. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oku-sama ga Seito Kaichou!


Manyuu Hiken-chou

2017. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!