Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most akkor tényleg lesz...

Most akkor tényleg lesz Noragami 3. évad? Több HIVATALOS oldalon is láttam már hogy azt írták a 2017-es téli szezonban várható. Ez most igaz? Ha hallottatok róla valamit, bármilyen információt legyen szíves leírni. Köszönöm. ^^

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyelőre ez még csak pletyka. Nincs hivatalos bejelentés róla.
2017. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hm éértem:c fura volt nekem is,de hátha lesz valami. Mondjuk azért érdekes hogy hivatalos oldalakon is rengetegen terjesztik..
2017. aug. 10. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyik hivatalos oldalon se láttam róla hírt, bár most az ANN-t nem tudom ellenőrizni, mert hackertámadás érte. Amúgy ha fórumokon láttad, az se biztos, ahogy a kamuoldalak se. A híreket kell nézni.
2017. aug. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én olvastam róla hogy lesz, viszont én is úgy olvastam hogy 2017 téli szezon szóval csak van benne valami. Amúgy is ha megnézed a végét látsz egy arra utaló kis részt. + most jönnek az igazán izgalmas részek.
2017. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én Instagrammon olvastam hogy lesz és amit eddig ott olvastam semelyik sem volt kamu. Szóval reménykedjünk hogy igaz! :)
2017. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nincs bejelentve, addig csak pletyka.

Hivatalos oldalak: livechart, myanimelist, ANN, anidb, .... azt hiszem ennyi


A többi oldal elég ingoványos, vagy szimplán kamu.

2017. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem tudom mit higyjek.xd De reménykedem hogy lesz! Nagyon szeretem. 4válasz : Igen én is azért várom:) Illetve szerintem amúgy sem lenne rossz a népnek ismét egy kis Yato c:
2017. aug. 12. 21:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Lesz 3.évad!!!

[link]

Nem tudom mennyire hivatalos oldal, de itt van.

2017. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Egyáltalán nem hivatalos oldal, annyira hivatalos, mintha én az alapján kijelenteném, hogy lesz valaminek folytatása, mert olyan kedvem van.
2017. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Annyira bírom mikor az emberek azt mondják nem lesz folytatása, azt hiszik hogy úgy is van. Ezt nem mi döntjük el. Majd Bones stúdió eldönti. Nem mondom azt hogy lesz, de azt sem hogy nem, mert nem vonok le következtetéseket. A manga még le sem zárult. Az anime és félbe lett hagyva.

Tisztelet a kivételnek.

Saját vélemény

2017. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!