Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy tail-ből a mangát vagy...

Fairy tail-ből a mangát vagy az animét érdemes megnézni/olvasni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én a mangát olvasom, az egyertelmuen jó 😉 az animét nem lattam, bar szerintem az nem lehet olyan jo, belenéztem, es a varazslatokat eleg furán oldottak meg. De ezt te döntöd el, ha inkabb olvasol, akkor manga, de ha jobbban szereted azt, mikor nem kell semmit se tenned, csak nézni a képernyőt, akkor az 😊 Csak kérlek eredeti szinkronnal 😳 Remelem segitettem legalabb egy picit 😎😂
2017. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*az anime
2017. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mindkettőre érdemes időt szánni. Mindkettőnek megvan a maga hangulata. Én először megnéztem az animét, majd amikor időm adta olvastam a mangát.
2017. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Habár én általában a mangát szoktam preferálni, ebből kifejezetten jobban tetszett az anime verzió, leginkább a zene miatt.
2017. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
48%

Manga, egyértelműen

( bár én sose néztem az animét, szóval arról nem tudok véleményt alkotni)

2017. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kihagyható mindkettő. Befejezni végképp nem érdemes, de van bőven jobb hosszú shounen.
2017. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem mangát olvass mert abba be van fejezve a történet az animébe nincs
2017. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lora fizesan ***** válasza:
Szerintem az animét érdemes megnézni. A mangát még nem olvastam. De az animét már végig láttam és szerintem érdemes időt szánni rá.
2017. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!