Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto fanok! Mi a véleményete...

Naruto fanok! Mi a véleményetek Uchiha Sasukéról? Szeretitek? Pozitív / negativ véleményt legyetek szívesek kulturáltan nem alpári módon megfogalmazni vele kapcsolatban

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 01:01
1 2
 11/16 anonim válasza:

Sasuke érdekes karakter...érdekes szerepet kapott. Sokan nem értik meg,és ezáltal idegesítőnek tartják.

Nekem igazából ő a kedvencem, az egész animék világában. Rengeteget tanultam tőle,akár hülyén hangzik akár nem. Én ellenben Narutot tartottam idegesítőnek hisz folyton leakarta győzni Sasukét és mindenkinél jobb akart lenni,aztán ha nem ment bevágta a hisztit höh?... Ezt nem bírtam. Tény hogy Sasuke nem egy családapa top1,de ő ilyennek lett 'kitalálva' már az elejétől. A Boruto-ban hát fúú nem tudtam volna így elképzelni. De szerintem csodás szerepe lett és volt mindig is. Az Itachi-s részeknél pedig (Naruto) Mindig elsírtam magam akárhányszor láttam. Uchihás vagyok teljes mértékben. Imádom őket♥

2017. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

narútó is jó kari azért!! de igen am evvel egyet értek hogy idegesitö kis pojáca ezért nem is szerettem annyira.

Szerintem is csodállatos Sasuke én is nagyon szeretem! ő és Kakashi voltak a kedvenceim ők a legjobak ♥

2017. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

szerintem sakura is borzasztoan idegesítő xddddd meg tudnám ölni néha ha lehetne emberek :'DD XD

maradjunk Sasukénél ő a best :3

2017. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az hogy mind2 karakter naru-sasu jo lett naruto pozitiv m9ig saasuke negativ irányba ment a shippudenben a simában pedig érthető volt miérrt akart lenni naruto a legjobb sasuke pedig miéret nem érdekelte semmi sem a bosszuján kívül mind2 jo komplex karakter azok tartják idegesitönek akik nem tudják értékelni a magasabb műveket mert egy ilyen manga ami 700 fejezet + anime movie játékok felül mulják bármely harry poter vagy más könyv sorozatott ahol egymást utánozzák a klisékkel... mind irodalomban mind pedig bevételben is
2017. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én utálom.... valamiért nem vonzódom hozzá..
2021. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12-es Kakashi a legjobb!!!
2021. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!