Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece[Spoiler 700+] Luffy...

One Piece[Spoiler 700+] Luffy és az állatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elején leszögezném, hogy lehetséges a spoiler tartalom tehát ha nem tartasz 700.résznél és nem szereted, ha lelövik neked a poént akkor ne olvasd tovább. Köszönöm.


Most kezdtem újra a One Piece-t (részek hiányában) és egy csomó olyan dolgot véltem felfedezni, amit első végig nézéskor észre sem vettem. Tehát kérdés Luffy hogy tud beszélni az állatokkal (az ilyen ősi állatok) 60. rész környékén sennenryu sárkányokkal későbbiekből csak az elefántra emlékszem ami szintén egy ősi élőlény és a 700+ részekben van benne (mozgó sziget). Valaki tudja? Vagy ez nem derült még ki és akkor nem vagyok hülye :D ???



2017. aug. 24. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A sennenryu az filler volt, vedd úgy, mintha nem is létezne.

Ha végignéztem, már kétszer, akkor feltűnhetett az, amikor azt mondták a minkek, hogy Zou-n Gold Roger is hasonló tüneteket produkált, mint Luffy, tehát érette Zou beszédét.

Említették a "Voice of all Things"-et is, amit nem tudom magyarra hogyan fordítottak, aminek a használója képes megérteni az állatokat és tárgyakat.

2017. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy filler, meg hogy mindenki mindig össze tudja hasonlítani Rogerrel. De az oka akkor nem derült ki :/
2017. aug. 24. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Az az oka, amit az első válaszoló mondott. Luffy-nak meg van a képessége, hogy "hallja mindennek a hangját", ami egy még az Uralkodó Hakinál is ritkább képesség. Meg tud érteni és információt tud nyerni olyan dolgokból/élőlényekből, amik nem beszélik ugyanazt a nyelvet, vagy egyáltalán nem beszélnek. Luffy-n kívül még Roger, a Háromszemű törzs, valamint Kozuki Oden és Mononosuke (valószínűleg az egész Kozuki család) rendelkezik vele.

Ezzel a képességgel amellett, hogy akár állatokkal is beszélhetsz, meg tudod érteni a Poneglyph-eket is.

Kielégítő válasz volt, kérdező?

2017. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm és szerinted összefüggésbe hozható a nevében szereplő D. vel?
2017. aug. 25. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:
A Kozukiknak és a Háromszemű törzsnek nincs a nevében D, szóval nem hiszem.
2017. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kár :/ és azt lehet tudni mit jelent a D? Igazándiból ez már másik kérdés... De hátha tud valaki segíteni... Keresgéletm de angol forumokon csak arra tudnak következtetni, hogy D=devil de :/
2017. aug. 26. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2017. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem derült még ki a mangában, hogy mit jelent. Csak annyit tudunk, hogy a történelem folyamán azok, akiknek szerepelt a nevében mind nagy emberek voltak. És azt, hogy a D-sek az Égisárkányok természetes ellenségei.

Egyébként a D-t félholdnak is szokták gondolni (szerintem is az), és egyesek szerint a Holdaknak (mert ugye az OP univerzumában több van) köze lesz a One Piece megtalálásához.

2017. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó több hold? ez mikor derült ki? Én tökre lecsúsztam róla... felszínesen néztem mondjuk ezért is nézem előröl de ez nekem kimaradt.
2017. aug. 26. 20:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Szó szerint nem lett kimondva, de volt egy panel a mangában, amin a Föld körül 6 kisebb égitest van:

[link]

2017. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!