Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajanlanátok olyan animét...

Ajanlanátok olyan animét amikben nyuszik szerepelnek, esetleg a főhős félig nyuszilány vagy nyuszifiú?

Figyelt kérdés

Egyetlen kikötésem lenne, hogy ne legyen durva, brutális, beteg illetve horror anime. Hallottam a Blood C ről és se ezt se ehhez hasonlót kérlek ne írjatok.

Az Is odher the rabbit az amit a neten találtam de nem igazán tudom h érdemes e lenne elkezdeni (erről is írjatok nyugodtan véleményt)

Annyit kell még tudni h 17 éves vagyok tehát azért némileg illjen a koromhoz is,tehát ne legyen mese szagú az alap téma. Másik fontos dolog h kezdő anim néző vagyok.

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm :)



2017. aug. 25. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Fruits Basket- van benne egy fiú aki nyuszivá változik, de nem főszereplő
2017. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

A Bunny Drop (Usagi Doroppu) szerintem tetszene neked, a feltételeidnek megfelel, szelíd, tartalmas, stb, csak hát nem kifejezetten nyuszis, ez az egy gond lehet evvel számodra, a feltételeidből kiindulva...


A mű címek kb "Nyuszi csepp", ami arra utal, hogy egy egy gyermeknevelő anime, egy árva ovis kislányt egyedül nevel egy férfi rokona, és a kislány szeretne -idézem- "olyan frizurát, mint a nyuszinak van"

:D

(Kétoldali copfot. :-) )


De ez csak egy epizód benne, mégis, kezdő animésnek is szívese ajánlom, aranyos anime. :) ÉS szelíd is, aranyos is ,komoly is egyszerre.


Na meg rövid, csak 12 rész! Kezdő számára pont elég. :)

2017. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Még annyit, hogy talán tudod: számos animének van élőszereplős változata, ezeket LIVE ACTION-nak hívják. Ennek is van, érdemes azt is megnézni, ezek általában másfél, két órás mozifilmek. Cuki ovis kislány van abban is, egy picit bandzsi japán kislány. :)


Egyébként a má komoly vetülete (mind a live action-t, mind az animesorit tekintve), a gyermeknevelés megpróbáltatásai, ami átlag ovisnál azért még se szokott olyan súlyos lenni, mint egy átlag kamasznál, de azért a kislány egyfelől árva, nem tud teljesen apukájaként tekinteni a férfire, mégis megszeretik egymást.


A pasasnak hirtelen mindent magának kell csinálnia: nincs felesége, valamint össze kell egyeztetnie az oviba vitelt a munkahelyre beéréssel. És más nyalánkságok... Nem ért még igazán az óvodások lelkivilágához, de egyes helyzeteket elég jól kezel, pl amikor bepisil a kislány.


(Japánban jellemzően együtt fürdenek és együtt alszanak a kisgyermekeikkel a szülők és nevelőszülők...

Ne gondolj semmi rosszra, normális esetben. Ez ilyen kultúra. Magyaro-on is előfordul, hogy bekérezkedik a kisgyerek a szülei ágyába, sőt, van, ahol iskolás korig együtt alszanak velük... na gondolj bele, ha pl bepisil...)


Ne várj zseniális művészi alkotást, viszont igényes, tartalmas ,elgondolkodtató és aranyos anime és live action az Usagi Doroppu. :)


És ha elfogadsz egy javaslatot - bár más lehetőség amúgy is ritka:

eredeti , japán hangon hallgass animéket,

ne angolul, ne magyar szinkronnal. ;)


(Kis kitérő: bár pl a Death Note -hoz kivételesen jó a magyar szinkron, és zseniális animesori, egy krimi, bár 37 rész, elég hosszú, de a legtöbben zabálják, eteti magát a sorozat jó értelemben, főleg az animesorozat. Az élőszereplősek közül meg a 11 részes Death Note verzió jó.)


Sokat nyersz, ha regisztrálsz az alábbira, ott cseten elmondják, mekkora kincsesbánya, mi minden van itt, HA ÉPP be vagy lépve a loginodba:


animeaddicts.hu


Valamint talán tudod, de viszonylag nyerő (és reg se kell) az indavideo is.

2017. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Na ez egy olyan tartalom, ami inkább könnyedebb, nem ritkán fan service-re komolyabban építő sorozatokban gyakori.


Dog Days [link]


Strike Witches [link]


Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? [link]

2017. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szépen köszönöm. Nem gondoltam h ennyi válasz érkezik. Nagyon szupetek vagytok.

A Bunny Drop nagyon megfogott, d mindegyikben bele nézek hátha a többi is ennyire megfog. Még egyszer köszi ;)

2017. aug. 27. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyussz! :)
2017. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Rokka no Yuusha, nem horror, bár még nem néztem végig.:D

Esetleg, ha azóta kedvet kaptál, akkor ott a Yuuni taisen, de ez öldöklős...:S

2018. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Beastars

Furrykről szól, romantikus anime, készült hozzá magyar fandub

2020. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Legolish, a farkas
2020. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!