Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek Onodera vagy...

Szerintetek Onodera vagy Misaki az aranyosabb?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Miben? Onodera miatt azt hittem Nisekoi, de abban nincs Misaki.
2017. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Misaki talán aranyosabb, bár elég hasonló a személyiségük.
2017. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uh, tényleg, csak a tag-ekbe írtam be, hogy Junjou Romantica, magába a kérdésbe nem, bocsesz... ^^"
2017. aug. 28. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Kitűnő kérdés :D Pár éve mikor néztem, én oda-vissza voltam Ritsuért, és az egész animéért. Mostanra már nagy ívben kerülöm xD Külsőre sssszerintem Ritsu az aranyosabb, neki valahogy lágyabbak a vonalai. Belsőre pedig... Hát jó kérdés, attól függ honnan nézed. Én Misakit jobban kedvelem, Ritsu nekem túlságosan belekényszerült a tsundere szerepbe. Belsőre nem tudom xD Sorata! Sorata minden tekintetben aranyos.
2017. aug. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés :D

Mondjuk az igaz hogy Ritsu "túl" tsundere...

2017. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ncskcsk ***** válasza:
Onodera, cukik a tsunderék, szeretem nézni a szenvedéseiket. Misaki néha túl gyámoltalan nekem.
2017. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
Suzuki-san! :3 Egyébként meg Misaki az elejétől kezdve szimpatikusabb volt nekem. Az első rész után már imádtam is!
2017. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, Suzuki-san, tényleg! Egyetértek! Vele megosztanám az ágyamat! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kérdező, várjuk a te kifejtésedet is! Ritsu vs Misaki vs Suzuki-san?

2017. aug. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm, Ritsu akkor imádni való volt, amikor még gimisek voltak, 25 évesen már annyira nem szimpi. Misaki viszont édibédi elejétől a végéig. :3 De nyomába sem ér Suzuki-sannak. :D
2017. aug. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!