Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol nézhetem meg a "K" folytat...

Hol nézhetem meg a "K" folytatását a "K return of kings"-et?

Figyelt kérdés

Kérem szépen nagyon érdekel és ha lehetne értelmes válaszokat kérek

Előre is köszi szépen



#anime #K return of kings #K 2.évad
2017. aug. 29. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:
AnimeAddictson regisztráció/bejelentkezés után
2017. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán... amit az első írt. ;) Bár nekem bizonytalanul rémlik... ha minden kötél szakad, indázz is... Ha érted. ;) De lehet, hogy tényleg AA... Az egyiken tutifix, komolyan!
2017. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, tudod, bocs, ha igen, de ha mégse: a Missing Kings olyan animemozi, amely a két évad között helyezkedik el, időrendileg, a történet szerint.

(Egyébként a 2. évad is 13 részes, mint az első évad.)

2017. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, kicsit összekuszáltam a szálakat xD...

Szóval, amit te kérdezel, igen, az a második évad, más nevén K: Return of Kings:

[link]


Azonban van a két évad között egy összekötő mozi, a Missing Kings, állítólag elég fontos megnézni a második évad előtt ezt az animemozit, a Missing-et! Mert összeköti a két történetet.


Az említett két forrás valamelyikén meg van mindegyik szóban forgó!

2017. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasnos válaszokat és amúgy már láttam az indavideon az első és második részét de aztán nem volt ídőm és abbahagytam de amikor folytatni akartam már le volt tiltva ezzel azt akarom mondani hogy már láttam a Missing Kingset de azért nagyon hálás vagyok
2017. aug. 30. 02:28
 6/7 A kérdező kommentje:
valaki el tudná küoldeni linkben?
2017. szept. 3. 03:22
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!