Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kimi ni todoke - a 16. rész...

Kimi ni todoke - a 16. rész összefoglaló, vagy pedig cenzúrázott verzióba botlottam?

Figyelt kérdés

Több forrásból levőbe is belenéztem, de mind ugyanaz a recap (gondolom kifutottak a gyártók az időből, és így pótolták, ha tényleg ez a 16. rész.).


Bár engem nem izgat, ha töredezett egy történet menete, de mégis épp ez teszi gyanússá, hogy netán valami cenzúrázott verzióba futottam (inda).


Erősítsetek meg, ha mégis recap az eredeti 16.rész, légyszi, vagy cáfoljátok, ha nem ez az.


Egyfelől azért gyanús számomra, mert a 16.részig

ilyen nem történt, valamint a 15. és 17. között mintha "képszakadás volna" történetileg. A 15.ben volt ugye a végén a "szunyóka" (NEM AKAROK SPOILEREZNI ITT), nem derül ki, mit csináltak ez után, majd a 16..kal álomszerűen recappal átvezették ezt, de semmit nem tudunk meg a 17-ben arról, mit csinált a szunyókálóval... Elvileg a 16 . rész recap-ot álmodja az illető. De a 17-esben meg egész más a folytatás: minden előzmény nélkül ugyebár kis családi vendégségbe csöppenünk, hármasban...



2017. szept. 3. 13:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Kér, hogy a wikit cska most nézem, mivel megleltem a választ. :) Ott van a 15-ösrül a szunyőka, a 17-esről a látogatás, és közötte a 16-osról, hoyg recap. :)


[link]


16 "Night Talk"

"Yobanashi" (夜噺) January 26, 2010


This episode is a recap of episodes 1 through 15 narrated by the tiny men Pin sees.

2017. szept. 3. 13:27
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ezt durván elgépeltem, bocs mindenkitől. xD
2017. szept. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!