Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tudom a címét, . Ez...

Kana-chan kérdése:

Nem tudom a címét, . Ez melyik anime?

Figyelt kérdés

Na szóval, kb 1 hónapja láttam és az első részből kb ennyire emlékszem : Van egy gömb ami megjósolja hogy milyen ereje van valakinek. Tűz,Víz, Villám stb.. A tűz és a villám erejű emberek nagyon ritkák voltak. Van egy srác aki két erőt is birtokol, : Tűz és Villám. A villámmal rendelkeznek a legkevesebben (a srácon kivül a suliban csak egy ember volt aki villámot használt) és ezért a srác azt vallotta hogy a tüzet birtokolja, a villámot meg nem mondta el..


Oké.. tudom hogy nagyon-nagyon furán emlékszem de a segítséget megköszönném... mert megtetszett egy kicsit..

Szóval nagyon szépen köszönöm ha segítetek !! :DDD



2017. szept. 6. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
eskü kerestem, de még csak hasonlót sem nagyon találtam... D: esetleg valami plusz infó amire emlékszel belőle?
2017. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen grafikája/rajzolása van az animének, illetve idei anime vagy régebbi lehet? Kíváncsivá tettél és próbálom megtalálni :)
2017. szept. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kerestem de sajna nem találtam!De ha megtudod a címét mert kíványcsivá tettél?!
2017. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de kihagytam a az h elküldöd mert kiváncsivá tettél :-)
2017. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Van egy jó hírem!megtaláltam az animet!!!

A címe:Quanzhi Fashi.

2017. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
wow, ezt ismerem, csak még nem álltam neki megnézni :D
2017. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :D !!!
2017. szept. 12. 21:29
 8/8 silard98 válasza:
most akartam irni de mar latom megkaptad a rossz hirem,hogy csak 3 resz van magyar felirattal a tobbi csak angolul (legalabiss olyan 2 hete meg igy volt)
2017. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!