Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlotok nekem shonen-ai...

Ajánlotok nekem shonen-ai illetve yaoi animéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő animés vagyok tehát a segítségeteket kérem. Olyan shonen-ai ill. Yaoi animéket tudtok e nekem ajánlani ahol a történet a szerelemre összpontosít és nem a szexre. Persze egy csók vagy egyéb is bele fér csak ne arról szóljon az egész. Legyen mögötte valami sztory is ne csak egy odahányt (bocsi) közeg.

Amiket eddig láttam az a Youri on Ice és a Tight-rope ova volt. Ezek nagyon bejöttek és ezekhez hasonlókat keresek.

17/L



2017. okt. 2. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Loveless, ha a fantasy is belefér.
2017. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha mangát is keresnél könnyebb lenne, abból több van. De ha anime,és újabb: akkor Super Lovers.
2017. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy meg ha a történet a lényeg, akkor érdemes az amatőr irók háza táján szétnézned. Ayumi, Ayisha Egészen kitűnő ebben a témában, de sok jó van még rajtuk kívül. Érdemes a varázsskatulyán nézelődni.
2017. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat és az értékes infókat :)
2017. okt. 5. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!