Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részes a Naruto Shippunden?

Petra_Varga kérdése:

Hány részes a Naruto Shippunden?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Google a barátod.


És nem bunkózásból mondom. Komolyan, számos animés oldalon megtalálod a választ a kérdésedre. Használd a Google-t. Arra való.

2017. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
520, ugyi? Úgy tudom a teljes sorozat 720, és ketté osztva a Naruto 200, a Naruto shipuuden 520. De aztán lehet, hogy nem! Animeaddictson, és per vagy Myanimelist-en tuti, hogy fel van tűntetve. Csak hát most nyisssssaaaak meeeeggg egy plusssz oldalt? Mmmm... Nem, telefonról bonyolult!
2017. okt. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mikor legutóbb néztem 486 része volt. Akkor még koránt sem fejeződött be.
2017. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A Naruto Shippuuden 500 részes , a sima pedig 220 . Mivel a Shippuudent befejezték , nekikezdtek a Naruto következő generációjának , amit Boruto : Naruto Next Generation-nak hivnak . Ma jön ki a 26. része , sokan leszavazzák , de szerintem később jó lesz :D .
2017. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
a kampfer 13 részes
2017. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!