Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol találhatok befejezett,...

Hol találhatok befejezett, magyarra teljesen lefordított mangákat online? Ha tudtok linkeljetek

Figyelt kérdés
animeaddictson kerestem,de vagy nem volt teljesen lefordítva vagy nem volt elérhető.persze könnyen előfordulhat hogy rosszul kerestem. ezért megköszönném ha mondanátok néhányat linkkel együtt, ahol el tudom olvasni.

2017. okt. 9. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
animeweb.hu-n van egy pár, pl. Neon Genesis Evangelion, Akkan Baby, meg mások, elég sok a oneshot is. Menj fel az oldalukra és ott a Projekt listában jelezve van a mangáknál, melyik befejezett.
2017. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segitettel:)
2017. okt. 10. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
google
2017. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Namida fansub, pl.
2017. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

nem tudom hogy melyik van befelyezve és melyik nem, amiket olvastam annak a többsége már be van felyezve (pl: fairy tail).

2017. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!