Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik a kedvenc animétek?

Nektek melyik a kedvenc animétek?

Figyelt kérdés
Azt légyszíves írjátok oda,hogy milyen műfaj (josei,shounen stb..)

2017. okt. 11. 21:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg a My hero Academia-ra (shounen) vagyok ráfüggve.
2017. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
30%
Tokyo Ghoul és Mirai Nikki
2017. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%

Mushishi

Ami leginkább illik rá szerintem: fantasy, slice of life, kaland

2017. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%

Shigatsu wa Kimi no Uso

Műfaj: shounen, dráma, lélektani, slice of life, zenés

2017. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%

Ghost in the Shell : akció, dráma, lélektani, mecha, sci-fi, seinen, cyberpunk, erőszak(os), filozófia, hacker, jövő, kiborg, komor színvilág, különleges alakulat, lőfegyver(ek)/lövöldözés, magyar szinkron, manga alapján, mesterséges intelligencia, meztelenség, módosított ember, politika, rendőr(nő), terrorizmus/terrorista, törvény és rend


Cowboy Bebop: akció, dráma, kaland, sci-fi, seinen, tragédia, vígjáték, alternatív világ, cyberpunk, epizodikus, erőszak(os), fejvadász, hacker, jövő, lőfegyver(ek)/lövöldözés, magyar szinkron, nyomozós, poszt-apokaliptikus, utazás, űrutazás, űrwestern


Afro Samurai: akció, dráma, fantasy, guro, harcművészet, horror, mecha, nem gyerekeknek, sci-fi, szamurájos, afro-amerikai, alternatív történelem, alternatív világ, bosszú, dark fantasy, erőszak(os), jelen, kard(ok)/kardozás, kiborg, lőfegyver(ek)/lövöldözés, magyar szinkron, mészárlás, nindzsa, sok vér, szex, trágárság, vérengzés


Serial Experiments Lain: dráma, lélektani, misztikus, őrültség, sci-fi, seinen, természetfeletti, cyberpunk, elborult, erőszak(os), filozófia, jövő, komor színvilág, melankólia, öngyilkosság, számítógép, szorongás/félelem, szürreális, virtuális valóság


Ergo Proxy: akció, dráma, horror, kaland, lélektani, sci-fi, seinen, természetfeletti, amnézia, android, cyberpunk, disztópia, filozófia, járvány, jövő, klón, lőfegyver(ek)/lövöldözés, összeesküvés, poszt-apokaliptikus, rejtély, sivatag, szorongás/félelem, utazás, vírus


Chobits: dráma, ecchi, romantikus, sci-fi, seinen, vígjáték, android, börleszk/bohózat, filozófia, jövő, manga alapján, meztelenség, számítógép


Elfen Lied: akció, dráma, ecchi, guro, horror, lélektani, nem gyerekeknek, romantikus, sci-fi, seinen, szupererő, tragédia, amnézia, erőszak(os), fanservice, jelen, lőfegyver(ek)/lövöldözés, manga alapján, meztelenség, mészárlás, mutáns, nekomimi, sok vér, szorongás/félelem, többszörös személyiség, vérengzés, yandere,


Blue Gender: akció, dráma, horror, kaland, mecha, nem gyerekeknek, romantikus, sci-fi, seinen, erőszak(os), invázió, ízeltlábú, jövő, katona/katonaság, lőfegyver(ek)/lövöldözés, magyar szinkron, meztelenség, poszt-apokaliptikus, robot, szorongás/félelem, túlélés, vezérelt robot, vérengzés


Interstella 5555: dráma, kaland, musical, sci-fi, tragédia, zenés, alternatív világ, földönkívüli, humanoid, jövő, mindenkinek, zenész/zenekar


Paprika: fantasy, horror, lélektani, misztikus, sci-fi, seinen, thriller, antropomorfizmus, elborult, jelenkori fantasy, magyar szinkron, meztelenség, összeesküvés, regény/könyv alapján, szimbólum, szürreális


Perfect Blue: dráma, horror, lélektani, misztikus, nem gyerekeknek, seinen, thriller, tragédia, elborult, erőszak(os), idol, jelen, magyar szinkron, meztelenség, nemi erőszak, regény/könyv alapján, sok vér, szex, színész(nő), szürreális, zenész/zenekar


Metropolis: akció, dráma, fantasy, kaland, mecha, romantikus, sci-fi, shounen, android, cyberpunk, erőszak(os), jövő, lőfegyver(ek)/lövöldözés, magyar szinkron, manga alapján, nyomozós, összeesküvés, rendőr(nő), steampunk


Akira: akció, horror, kaland, lélektani, nem gyerekeknek, sci-fi, seinen, szupererő, természetfeletti, cyberpunk, erőszak(os), génmanipuláció, katona/katonaság, középiskola, lőfegyver(ek)/lövöldözés, magyar szinkron, manga alapján, poszt-apokaliptikus, pszichikai erő, szorongás/félelem


Sunabouzu: akció, ecchi, kaland, sci-fi, seinen, vígjáték, abszurd humor, alternatív világ, alvilág, android, antihős, bérgyilkos, börleszk/bohózat, elveszett technológia, emberrablás, erőszak(os), fejvadász, hatalmas mellek, jövő, lőfegyver(ek)/lövöldözés, manga alapján, meztelenség, nagy mellek, poszt-apokaliptikus, steampunk, super deformed, trágárság

2017. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%
Mégis ki pontozza le a válaszokat és miért? Mert biztos nem az a kedvencünk, amit leírtunk, vagy mi? Vagy valakinek nem tetszenek a felsorolt animék, és akkor szerinte másnak se kéne tetszeniük? Eszem megáll.
2017. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én minden válaszolóra a zöld 'hasznos' hangulatjelet tettem,mert örülök a válasznak :) nem tudom ki pontozza le,én is néztem :\
2017. okt. 15. 11:30
 18/23 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos sok az olyan ember akinek az a véleménye, hogy csak az ő kedvence jó, a többit meg le kell pontozni. Ilyen ez a gyakori. Ilyen ez a világ :(
2017. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Trevor. ***** válasza:
60%

Sakurasou no pet na kanojo

Tudom, hogy van sok anime, ami jobb nála, de nekem ez a személyes kedvencem. Teljesen elvarázsolt a kolesz témával.

Műfaj: slice of life, iskolai, vígjáték


Második kedvenc a Clannad After Story.

Műfaj: seinen, slice of life, dráma, vígjáték


Harmadik a Steins;Gate

Műfaj: seinen, sci-fi, thriller

2017. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
Chihiro Szellemországban (Kaland, Fantasy)
2017. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!