Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ez a sok kampfer - es...

Mi ez a sok kampfer - es válasz itt?

Figyelt kérdés

Minden animé kérdéshez jön legalább egy válasz hogy: "nézd meg a kapmfert" "a kampferben van olyan

Ez valami új trend vagy ilyen gyakori kérdések meme vagy Mi?

Igazából már kezd kicsit irritálóvá válni... XD



2017. okt. 20. 20:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megtiszteltetés hogy pont az én kérdésem alatt fedted fel magad! Animés körökben már legendának számítász! Engem is érdekelne az indoka hatalmas missziódnak!
2017. okt. 23. 18:26
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, erre már nem válaszolsz? :D Jó, mondjuk igazad van, ha a helyedben lennék, én sem tudnám megindokolni, miért böfögök oda napi 20 kérdés alá egy ritka gyenge, elb-szott hárem ecchi féleséget.
2017. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
aki látta az tudja hogy miért csinálom
2017. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam, de nagyon szeretném megérteni, hogy miért kell minden kérdés alá oda böfögnöd. Nem, nem fogom megnézni, mielőtt erre kérnél.
2017. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
2017. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy neked tetszett, nem biztos hogy másnak is bejön... Én őszintén, utálom az ecchiket főleg a háremeket, szóval a kampfert akkor sem nézném meg, ha fizetnének érte. Ezért kérlek mond meg nekünk - boldog tudatlanoknak - mire fel írod mindenhova a kampfert?

Nem szeretnénk megnézni, köszönjük, de ha tényleg ennyire érdemes rá, vegyél rá minket, hogy mégis belekezdjünk.

(már ha tényleg ezért csinálod és nem unalomból...)

2017. okt. 24. 20:24
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is utálom a háremet, ecchiből viszont van olyan amit szeretek (pl. No game no life). De hogy a Kampfer mekkora egy idétlen, rettenetes katyvasz, arra nincsen szó. Nagyon kevés animére mondom, hogy egyértelműen rossz, de a drága Kampferünk az élen van (a Diabolic Lovers-szel egyetemben, összesen e két anime nézése közben éreztem azt, hogy 110%-os időpazarlás, amit csinálok).
2017. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!