Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akinek van MyAnimeList-je,...

Akinek van MyAnimeList-je, segítene egy kicsit?

Figyelt kérdés
Hiába jelölöm be animéknél, hogy "Completed" aztán submit, ha rámegyek a profilomra, nincsenek ott az "Anime Stats"-ban. Miért van ez?

2017. okt. 26. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában idő kell neki, amíg frissül. Néha csak néhány másodperc, néha akár egy-két óra is. Ha a listádon megjelenik (ez azonnal megtörténik), akkor a statisztikákon is meg fog.


Myanimelist kiegészítésére egyébként ajánlom ezt az oldalt:

[link]

Nem kell külön regisztrálni, csak megadod a felhasználóneved és elég sok statisztikát ki tud szűrni a profilodból. Óránként egyszer tudod frissíteni.

2017. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ☺
2017. okt. 26. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám az anime-planetet is, Igazából szerintem sokkal egyszerűbb kezelni, bár a mal talán összeszedettebnek tűnik.
2017. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az anime-planet szerintem nem olyan jó. Amivel többet tud, hogy van egy plusz listája azoknak az animéknek, amit a büdös életben nem akarsz megnézni. Hogy ennek értelme mennyi van, azt mindenki döntse el magának.


Cserébe a Myanimelist sokkal inkább testre szabható, ha kicsit beleásod magad a CSS-be, a listádat az utolsó pixelig átalakíthatod és a profilod kialakításában is elég nagy szabadságot kapsz. Rengeteg adatot meg tudsz adni az egyes animékről a listádra való felvételkor és rengeteg előre megadottat hozzáadni a listádhoz, amire aztán rá tudsz szűrni.


Például az én listám jelenleg így funkcionál (kicsit agyontömörített, de látszik, aminek kell):

[link]

És ez csak azért ennyi, mert ennél cifrábbat már én nem akartam. Ilyen testreszabhatóságot más lista nem enged.


És még erre jön rá egy halom külső alkalmazás, ami rátelepszik, mint a legnagyobb adatbázis/közösségi oldalra. Mint például az első válaszban adott malgraph. De ott a Mal Uptader, mobil kliensek.


Emellett szerintem még egy kitsu.io-t lehet érdemes tartani, mert oda vissza lehet importálni és exportálni a listát, és a kitsu enged félpontokkal is pontozni, ami jól jön, ha például egyértelművé akarod tenni, hogy mondjuk két 8 pontos anime közül melyik a jobb.

2017. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!