Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki le tudná írni a Monogat...

Valaki le tudná írni a Monogatari anime sorozat kronológiai és megjelenési sorrendjét is?

Figyelt kérdés
Próbáltam kibogozni, hogy lehet, de eléggé belekeveredtem.

2017. okt. 29. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Nem nagyon erőltethetted meg magad. Tele a net listákkal és folyamatábrákkal.
2017. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem jól le van írva:

[link]


Ha ebből se jönnél ki, leírom szívesen.

Viszont egy jó tanács: szerintem a megjelenési sorrendet érdemesebb követni, mivel kronológiailag jelenleg lehetetlen is (NisiOisiN a mai napig írja a light novelt, és van, hogy a legújabb kötet kronológiailag két régebbi között helyezkedik el - az animeadaptáció meg a light novelhez képest eléggé le van maradva), és van olyan, hogy egyik sorozat egyik része egy másik után következik, stb. Nagyjából persze van egy leegyszerűsített kronológiai sorrend, de az meg nem 100%-ban kronológiai, mivel ezeket az apróságokat nem veszi figyelembe.

2017. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Éppen abba keveredtem amúgy bele, hogy utánanéztem és vagy ezerféleképpen javasolták a megnézését. Az sem segített a dolgon, hogy régebben jó néhány évadot láttam már belőle és fogalmam se volt, mivel kéne folytatnom vagy hol tartottam benne. Ez az oldal viszont nagyon hasznos volt, folytatom is a széria nézését a Koyomimonogatarival.
2017. okt. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!