Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért ajánlanátok nekem a...

Miért ajánlanátok nekem a fairy tail-t?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni, de hát sok része van, meg úgy hallottam,hogy jó, de azt is, hogy agyon van cenzúrázva, túl sok benne a NAKAMAPOWER, és vontatott.De szeretnék adni neki egy esélyt, és ehhez szeretnék segítséget kérni, mármint egy kis kedvcsinálást..

2017. nov. 4. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ritka jó lett a hangulata az egésznek és a zenék is nagyon jól el lettek találva. A történetre lehet mondani, hogy kicsit sablonos, de szerintem ez egyáltalán nem ront rajta. A filler évadai valóban elég vontatott és unalmas lehet, de hát azt ki is lehet hagyni, de a main story line szerintem nagyon jó lett.


Hát ez az anime nem egy 18+ belezős féle, tehát sok vért nem fogsz benne látni, de szerintem a harcok nagyon izgalmasak benne így is.


Az egyetlen hátrány, hogy még várni kell a 3. évadra ami 2018-ba fog jönni :D

2017. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég sok benne a nakamapower, és ha nem szereted a fanservice-t messziről kerüld az animét. De amúgy nem rosszabb, mint bármelyik shounen anime. Megvan a maga sajátos hangulata, ami miatt érdemes megnézni, én nem igazán találom vontatottnak. Azt tanácsolom, hogy nézd meg az első harminc részt. Tovább ne nézd, ha addig nem tetszett meg, akkor szerintem nem is fog.
2017. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
nem ajánlanám
2017. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Azt ajánlanám, hogy ha nagyon akarod, akkor az első néhány story arc-ot (kb. az Oración Seis végéig), amíg bemutatkoznak a lényegesebb fő és mellékszereplők, utána csak méretben skálázódik és teljesen önismétlő lesz, a produkciós minőség pedig főleg a második évadra leesik. Plusz kihagyhatod menet közben a fillereket, bár abból eleinte nincs sok. Ha addig el bír szórakoztatni a zene és a produkciós minőség szintjén, már jól teljesített a sorozat. A történet, cselekmény és karakterek szintjén nem fog, az biztos. Már ez több, mint amit például egy Naruto el tud mondani magáról.
2017. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de mit jelent a nakamapower?
2017. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Én ajánlom, a karakterek, a zenék és a hangulata is szórakoztató. A harmadik válaszolóra ne halgass, ő csak az ecchisz$$$r Kämpfert tudja ajánlani.
2017. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Elkezdtem nézni, és napi 9-10 résszel már majdnem végignéztem.


6-os: Ezen szakadtam! XD

5-ös: A nakamapower az az, amikor egy karakter attól indul be a harcban, hogy bántják a társát, szerelmét, kisautóját, rakott krumpliját, mondhatni RAGE-el egyet.

2017. nov. 18. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!