Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Made in Abyss manga olvasók!...

Made in Abyss manga olvasók! A feher siposok hogy tudnak lemenni a hatodik szintre meg vissza anélkül, hogy meghalnának vagy olyan ő takonnyá válnának mint Mity?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
*élő
2017. nov. 20. 22:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasom a mangát, de nekem az jött le a sorozatból, hogy még a fehér síposok sem tudnak onnan visszatérni. Egyszerűen ha lemennek, akkor nincs visszajövetel. Esetleg ballonokat küldhetnek fel, hogy a megfigyeléseiket megoszthassák. Persze lehet, hogy nem pontos információt írtam, ez csak az én értelmezésem. Ha valaki biztosabban képben van a dologgal arra én is kíváncsi lennék.
2017. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak azért gondolom, hogy letudnak jönni és visszatérni, mert az 5. szintig le tudnak menni a feketesiposok is,szoval mitől fehersípos valaki, ha nem attol h le tud menni a htodikra? Meg azon a rajzon a hetedik szint is be van rajzolva, bár az lehet, hogy csak ballonokat kuldtek a hetedikrol az ötöikre. De szerintem Orzen meg az a gonosz amelyik a gyerekeket átváltoztatta nem teljesen emberek, ha erted hogy értem.kivancsi vagyok hogy nez ki a maszk alatt. Orzen meg már vagy száz éves...
2017. nov. 21. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 7. szintet eddig csak a 6. szintről lenézve látták. A 6. szintre amúgy azért csak a fehér síposok mehetnek, mert konkrétan szükség van a fehér sípra hogy átjussanak az 5. szint alján.
2017. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem értem. De akk vissza is tudnak jönni? Pl a kislany anyukaja meg Ozen járt a hatodikon es vissza is jött? Meg a feher sip emberi csontbol van?
2017. nov. 28. 10:39
 6/6 Balcsa88 válasza:

Vannak azok a kis fekete dobozok/tartályok Bondrewd testén, amikben élő emberi szervek és szövetek vannak, az Átok azokba összpontosul, hasonlóképpen, mint Mitty és Nanachi esetében a felvonóban. Így ő maga viszonylag sértetlenül megússza a visszatérést.


A többi fehér sípos, akik a hatodik szintre merültek, köztük Riko anyja, nem rendelkeznek ilyen eszközökkel, így ők nem tudnak többé visszatérni.

2018. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!