Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A kérdésem anime-vel kapcsolat...

Video game girl kérdése:

A kérdésem anime-vel kapcsolatos: Nektek ki a kedvenc karakteretek a free! -ből (úszáshoz kapcsolódó anime, melyben 5 főhős van, mind fiú, a fő karaktere a néma Haru)?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Egy kicsit nehéz kérdés xD ... Nekem az abszolút kedvenc Tachibana(na) Makoto. Sokan férfiatlannak tartják, de én megláttam benne a férfit! >:D Rég volt már, amikor először megnéztem, úgyhogy nem tudom pontosan megmondani, hogy mi alapján "bolondított" magába, de nagyon szeretem benne a kedvességét, az őszinteségét, a határozottságát, és az is nagyon szimpatikus tulajdonság, hogy gyerek centrikus.


A második kedvencem MATSUOKA-SENPAAAI ~~~ Szóval Matsuoka Rin. Benne abszolút nem tudom, hogy mi fogott meg xD Gondolom az, ami mindenki mást is. Rin az első évadban is kedveltem, de csak a másodikban szerettem meg igazán, Sousuke miatt. Ők ketten olyan jól összepasszolnak, hogy vétek volt Sousuke nélkül kiadni az első évadot!


Tehát a kedvenceim: Makoto, Rin - Sousuke, Rin :D Akit még nagyon kedveltem a sorozatban az Gou.


Akit teljes szívemből utálok, az pedig haruka ❤ A többiek csak simán hidegen hagynak.

2017. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

#1, hozom a baltát, nekem Haru a kedvencem(nem ám, csak vicceltem nyugi:D). Azért ő, mert hűvös személyiség, bár mindent megtesz a barátaiért, sosem hagyja őket cserben, nem tudja kimutatni a szeretetét, és ez az ami közös bennünk, illetve a víz iránti szeretet(ami nála inkább már szerelem XD). Meg ő néz ki szerintem a legjobban a fiúk közül, bár a többi se rossz azért.


A másik kedvencem nekem is Makoto, imádom a kedvességét, szerintem ő tartja egyben a csapatot, ha valakinél elszakad a cérna, ő az, aki segít tudja mit kell tenni, mit mondjon. Meg szerintem nem férfiatlan egyáltalán, főleg, ha Nagisához képest nézzük.


Akit viszont nem kedvelek az Rin, azért utálni sem utálom, de az 1. évadban olyan agresszív és heves érzelmi kitörései voltak, amivel eléggé leírta magát nálam.

~Sorry~

2017. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én személyes legnagyobb kedvencem Makoto!!! Egyszerűen imádom! Haru sem rossz, meg Rin-t is szeretem, de ő a beszt! A többiek meg nem annyira az én stílusom...
2017. nov. 29. 13:13
 4/5 Riely ***** válasza:
Hát nálam az első helyen totális torlódás van: Sosuket, Makotot, Rint, Seijurot, Kisumit, Natsuyat nagyon imádom, a második helyen meg már mindenki ott van: Nagisa, Rei, Aichiro, Momotaro, Ikuya, Nao, Hiyori, Asahi. Nagyon imádom őket!!!
2018. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az első kedvencem Haruka, utána pedig Rin, Seijoru, Momotaro ( a két mikoshiba fiú tesó a legcukibbak)
2020. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!